Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vettem egy xeon e5440 procit...

TheGame kérdése:

Vettem egy xeon e5440 procit nutolva van fel ismeri a gép amikor be akarja tölteni windows a logó alatt nincs töltés csík ki fagy vagy valami olyasmi nem világít se egér se billentyűzet a lapom g41m p28 kompatibilis vele 1000% mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

#XeonE5440
2017. febr. 13. 13:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Re install, CPU vezérlője jelenleg nincs a rendszrbe telepítve.
2017. febr. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
most raktam újra elöször probáltam úgy hogy xeon procival le fagyot ugyan úgy ma meg probálom akkor bele rakom ahogy le írtad lehetőleg tényleg csak a reinstall volt a baja :) mert a modolt bios megvan már
2017. febr. 13. 13:37
 3/9 anonim ***** válasza:

Mármint telepítő se indul és lefagy!?

Mert ha nem megy az se, akkor hibás CPU.

2017. febr. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
tegnap este bele raktam a xeon procit meg probáltam újra rakni a gépet egyből windows logó és ugyan az de ami van most gépben proci ezzel újra raktam bele rakom és hátha meg történik a csoda és nem csinálja ezt már remélhetőleg amúgy vadi új proci tesztelt
2017. febr. 13. 13:48
 5/9 A kérdező kommentje:
telepítő csík ment elején amikor előkészül aztán jött be a windows logó meg a a fagyás
2017. febr. 13. 13:49
 6/9 anonim ***** válasza:
Proci hiba.
2017. febr. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

[link]

olvasd el ezt a cikket lehet valamit kihagytál

2017. febr. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
talán még az alaplapi elemet ki szedem resetelem az egészet és megint fel rakom a biost ha most se jó a telepítés :/
2017. febr. 13. 16:09
 9/9 A kérdező kommentje:
meglett a megoldás kellet egy másik bios meg a kód hozzá végén ki adta a chucksum error reseteltem lapot ki vettem az elemet és most már jó :) (hát ez is meg van oldva végre)
2017. febr. 14. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!