Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem ismeri fel az XP a...

Patrik6969 kérdése:

Miért nem ismeri fel az XP a laptopomban lévő ati x1100-as videókártyát? Win7-el szépen működött. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Már a driver telepítés közben azt írja hogy nem támogatott platform,de végül is feltelepíti a catalystot csak nem indul el.Win7 et nem akarom visszatenni!

2017. febr. 14. 17:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert 100 évvel régebbi a rendszer, mint a GPU. Töltsd le a drivert az amd.com-ról, és telepítsd fel.
2017. febr. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
amd oldalán úgy láttam hogy nem foglalkoznak már xp rendszerrel.Viszont a lényeg az volt hogy bárhonnan töltöttem le eddig,mindenhol csak a 9.akármennyis verziót szedet le ami már wistára lett volna jó.Nagy nehezen találtam egy régebbi verziót amivel tökéletesen működik!Köszönöm!
2017. febr. 14. 20:06
 3/3 anonim ***** válasza:

Rosszul láttad, ott van az. Rossz drivert töltöttél.


Itt töltsd ki a mezőket: [link]


Integrated, Radeon Xpress, 1100, XP.

2017. febr. 15. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!