Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ilyenkor mit tudok tenni?

Ilyenkor mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
1 hónapja vásároltam egy laptopot, a laptop.hu-n, viszont kiderült, hogy hardver hibája van. A HP szerviz nem foglalkozik vele, mivel nem az ő szoftvereik vannak rajta, a laptop.hu pedig azt mondja, hogy ez a Windows hibája(amit mi telepítettünk, mert nem járt hozzá), és ezért nem foglalkoznak vele. Nem tudjátok, hogy hány napig igényelhetem vissza a pénzem, vagy hogy ilyen esetben mit tudnék tenni?

2017. febr. 15. 18:47
1 2
 11/13 T/Z ***** válasza:

Nem írnád le, h mégis mi ez a hiba?


Érdekelne azért, h miféle szoftver tud hardveres hibát okozni. -_-

2017. febr. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

"Érdekelne azért, h miféle szoftver tud hardveres hibát okozni." -_-

Hogy a kérdezőnél mi azt nem tudom.

Többnyire "Tuningolási" próbálkozások vezetnek hozzá.


Amire én tippelek, nem is hardver hiba, hanem szimplán User hiba.

Nem megfelelő driver, nem megfelelő beállítás...

Láttam már olyat amikor hardver hibát mondtak, és közben csak VGA tools -ba elállították a Gamma Correction -t.

És egy fakó színtelen kép volt az egészen.

2017. febr. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 T/Z ***** válasza:

Igen, én is ilyesmire gondoltam, ezért kérdeztem meg.


Tuningprogramot mondjuk aki notira feltesz, és sikerül is működésre bírnia, és haza is vágja vala a hardvert, annak csak gratulálni tudok.


Általában a többi problémát egy Win újrahúzás megoldja, ezért kérdeztem, h ugyan mi lehet az a hiba, amire a szervizben ilyen választ kapott.

2017. febr. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!