Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen tabletet vegyek milyen...

Milyen tabletet vegyek milyen oprendszerrel?

Figyelt kérdés
Sok évvel ezelőtt volt egy tabletem, de nagyon nem örültem, amikor kiderült, hogy lényegében csak a saját memóriáját tudja használni, mert az SD kártyát nagyon körülményesen lehetett elérni, programot nem lehetett rá telepíteni, stb. Egy ideje nem követem a tableteket és az Androidokat, mi a helyzet most? Szeretnék tabletet venni újra, ha már ilyen hülyeségbe nem futok bele. A mostaniak már rugalmasabban kezelik ezt? Mire figyeljek? Hányas Androidtól érdemes?

2017. febr. 18. 23:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Bármelyik androidon egy symlink vagy egy mount, és máris a "külső" sd kártyára telepítesz. Már az 1.0-nál is így volt.
2017. febr. 19. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2.3.6 óta minden trükközés nélkül lehet SD-re telepíteni.
2017. febr. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
én mindenféléket hallottam, még olyant is, hogy csak bizonyos fájlokat enged az SD-re, pl csak képeket vagy zenét. Én azt szeretném, ha alapból nem lennének ilyesmikkel problémák. Ez telefon függő, vagy oprendszer függő?
2017. febr. 19. 13:20
 4/6 T/Z ***** válasza:

Szerintem ma már nem lehet olyan tabletet venni, ami ne tudná az SD-t teljes mértékben hasznosítani.

Persze nem 20ezres vackokra gondolok, hanem normális gépre (4, vagy inkább 8maggal, 2-3giga rammal)

2017. febr. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
az eredeti kérdésre várnék választ árkategóriától függetlenül, előre is köszi
2017. febr. 19. 21:24
 6/6 T/Z ***** válasza:

Ja, h konkrét gépet kérdeztél?


Nem írtál árat...

2017. febr. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!