Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik tabletnek van 2 vagy...

Melyik tabletnek van 2 vagy több usb bemenete? Vagy melyik az a típus vagy fajta, amelyiket nem az 1 db usb-jében kell tölteni, hanem külön hely van hozzá?

Figyelt kérdés
Aki tud ilyet, linkelje légyszi. Illetve, ha létezik valahol olyan kereső oldal, ahol részletesen rá lehet keresni erre, szeretnék egy linket ahhoz is.

#tablet #külön töltöcsatlakozóval #Tablet-kereső
2017. febr. 19. 00:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nemigen van ilyen. A tabletek nem erre vannak tervezve, a legtobb egyaltalan nem tamogatja hogy az USB-ra barmit rakoss a tolton es a PC-n kivul (azaz ne klienskent, hanem szerverkent hasznald).
2017. febr. 19. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

billentyűzetre és egérre lenne szükség hozzá és ha úgy adódik, töltés közben is lehessen használni.

Van jelenleg egy tabletem és eléggé kellemetlen, hogy csak 1 van rajta, mert elosztással a töltést nem hajlandó felvenni.

Minden képen szeretnék egy újabbat, mert ami van, az már eléggé megviselt és gondoltam akkor már olyat keresek, ami praktikusabb.

2017. febr. 19. 01:06
 3/12 anonim ***** válasza:
Hogyha billentyűzetet akarsz meg egeret akkor miért nem veszel inkább egy kissebb méretű laptopot?
2017. febr. 19. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 levis56 ***** válasza:
Bluetooth miért nem jó? Van billentyű,egér is.
2017. febr. 19. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Volt laptopon régebben, de nagyon nagyot csalódtam bennük, HP és Dell. A merevlemeztől kezdve az alaplap, dvd írón át egészen az összecsukásig minden meghibásodott. Pár hónapos laptopot egy szép napon nem tudtam becsukni, mert az apró fogaskerekek letörtek a használatból adódóan és a garanciás szerviz elküldött a fenébe vele. Többet volt szervizbe mindkét dög, mint használatban. Legjobban egy sose hallott világmárkás tablet bírta és bírja jelenleg is (Allview). Ezzel is az a legnagyobb baj, ha rá van dugva a bill és egér elosztón, akkor nem lehet tölteni, mert nem veszi a töltést. Csak úgy, ha kihúzom őket. Vettem hozzá bluetooth billentyűt, de azzal is csak a baj volt, a töltés miatt. Sokat kell cipelnem és rövid távon néha csak a tabletet viszem, máskor a billentyű+egérre is szükségem van.
2017. febr. 19. 10:05
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha neked egy HP/Dell par honapig birja, ott nem az eszkozokkel van baj.
2017. febr. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 levis56 ***** válasza:
2017. febr. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

6. Mivel van a baj Ön szerint? Szerintem az egyre romló minőséggel...

7.Kicsit fentebb írtam, hogy ilyen kábelek nem oldják meg a problémát.


Én elhiszem, hogy nagyon menő hozzászólás-vadásznak lenni, de inkább olyan válaszokat szeretnék, amik a fenti kérdés megoldásában segítségre lennének.

2017. febr. 19. 14:12
 9/12 anonim ***** válasza:

Oke, akkor figyelj: nincs ilyen sima tablet. Energiatakarekossag miatt eleg keves eszkozre lehet egyaltalan barmit is rakotni USB-n, amire meg igen, azon is csak egyetlen aljzat van.


Vegyel Asus Transformert, az kell neked.

2017. febr. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 levis56 ***** válasza:

Bluetooth eszközök nem jók,usb elosztó szintén,szarok a laptopok,tablettet nem kapni több USB porttal!

Járj könyvtárba.

A kérdésed azért írtad ki,hogy vitát tudj nyitni?

Gondolom van családod,azokkal vitáz. Segíteni próbál valaki de leszólod

2017. febr. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!