Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Beépített GPU no signal, help?

Extrempro kérdése:

Beépített GPU no signal, help?

Figyelt kérdés

Üdv,

Szóval a GPU-m meghalt, és kivettem a gépből. Átdugtam a monitor kábolt az alaplapiba, de valamiért amikor elindítom a gép normálisan indul de a monitor fekete marad se bios se semmi. Ötlet? Cmos-t reseteltem már..



2017. febr. 19. 11:05
 1/2 MGéza ***** válasza:
Akkor valószínű, hogy nem az halt meg. Elképzelhető, hogy a tápegység és a géped nem kap elég áramot. Figyelted a tápot, bekapcsol, felpörög a venti? Az alaplapnál mi a helyzet, hangjel van, a BIOS ledje világít folyamatosan?
2017. febr. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 MGéza ***** válasza:
De egyébként a hiba akár a monitorban is lehet, vagy a kábelben. Azt ellenőrizted, hogy ott minden rendben van, nem húzódott ki a vezeték például? Esetleg mást rá tudsz kötni hogy ellenőrizd hogy rendesen működik?
2017. febr. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!