Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Intel Pentium 4 2.8Ghz procces...

Intel Pentium 4 2.8Ghz proccesszor hűtés?

Figyelt kérdés
A probléma az lenne, hogy gyengébb a hűtőm mint a proccesszor eddig 2,13Ghz-s proccesszor volt a gépbe nemrég cseréltük viszont mostanába eléggé gyorsan felmelegszik és újra indul a gép a kérdésem az lenne milyen tipusú hűtőt vegyek ehez a proccesszorhoz: GenuineIntel x86 Family 15 Model 2 Stepping 9 ~2799Mhz?

#hűtő #Intel #Hűtés. proccesszor #proccesszor hűtés
2017. febr. 19. 12:15
1 2 3
 1/29 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
2017. febr. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
A processzor pontos típusát írd le, csak ekkor tudunk ajánlani bármit.
2017. febr. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:

Értelmeztem is, bocsánat.


+1 #1

2017. febr. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
A pontos típust nem tudom én is próbáltam kideríteni, de a rendszerleíró is csak ennyit ír a proccesszort használtam kaptam működik tökéletesen, de a tipúsról nem volt szó. Próbáltam kideríteni, de lényegébben semmit nem találtam róla.
2017. febr. 19. 12:23
 5/29 A kérdező kommentje:
1# új hűtőt szeretnék vásárolni jobban megbízható mint a használtak bár a proccesszort használtam kaptam, de megbízható embertől viszont a hűtő amit adott hozzá gyengébb volt, mint az enyém szóval a gép még annyira se ment vele mint az enyémmel
2017. febr. 19. 12:24
 6/29 anonim ***** válasza:

Van egy olyan erzésem h nem az eddigi hűtővel van a gond hanem h elmaradt a pasztázás.


De most komoly hogy a szar proci cserélve lett egy ugyanolyan szarra? Felsleges pénz/ munka volt

2017. febr. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:

Pedig ez a pontos típusa...


[link]

2017. febr. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
..nem kell semmi, én néztem el :) Bocsi. Bármelyik S478-as hűtő jó rá.
2017. febr. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

Nem fizettem a proccesszorért se a hűtőért. Az alaplapom nem erős így nem tudok bele nagyobb proccesszort tenni szóval örülök, hogy pár Mhz-val nagyobb. A régi proccesszorom működőképes még mindig szóval van tartalékom csak ugye a jobbat mindig jobb használni, így pld több játékot, programot visz könnyebben. Pasztázást még megpróbálom majd akkor, meglátjuk mi lesz, de régi a hűtőm így nem csodálkoznék, ha nem is max teljesítményen megy.

7# És esetleg egy kapható neten rendelhető hűtőt is tudnál linkelni viszonylag olcsón? Mert amiket én néztem elég olcsók voltak 2-10ezer forintig, 2000-2500-as fordulatszámmal, de nem tudom, hogy melyiket érdemes rátenni?

2017. febr. 19. 12:31
 10/29 anonim ***** válasza:

Az a pár mhz a mai programoknál már nem ér semmit, főleg nem 1 darab ilyen gyenge maggal... már 10 éve sem bírta az új programokat, hát még most.

10-20k forintért egy ennel 5x erősebb komplett gépwt is tudnál venni, garanciával ;)

2017. febr. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!