Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nagyon nem értek hozzá! Mit...

Nagyon nem értek hozzá! Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Venni akarok egy I5 3470 core 4 1155 cpu-t a gépembe, és nem tudom, hogy ebben van e integrált VGA. Jelenleg van egy régi 9500 gt 1gb VGA a gépben+ egy regi 17-es crt monitor. Ha van benne integrált, akkor az jobb lenne teljesítménybe mint ez a régi? Az alaplapom is régebbi, lehet abban is van integrált. Ilyenkor ha nem rakok be normál vga- t, akkor melyiket használja a rendszer? (az alaplap nevét nem tudom fejből, de reggel ha haza megyek leírom). Majd akarok venni egy normális vgat, de jelenleg nincs mindenre keret. Biztos sok baromságot írtam, de síkhül.ye vagyok ehhez.... Köszönöm a normális válaszokat!

2017. febr. 19. 13:53
 1/8 A kérdező kommentje:
A régi 2007-es Soldier Front 2 játékhoz kéne, ami jelenleg special force 2 néven fut.
2017. febr. 19. 13:55
 2/8 Gábor_79 ***** válasza:

A processzornak nem túl acélos a videó része, de talán van annyira jó, mint a régid. Meg biztos nem fog elromlani az a része, míg a külön kártya már esélyes.

Inkább az a kérdés vagy a kritikus része a dolognak, hogy az említett i5-höz van e alaplapod? Mert nem igazán lehet, csak használtan kapni.

2017. febr. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 levis56 ***** válasza:
Most milyen procid van?
2017. febr. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Gábor_79, még régi kérdésemnél te ajánlottad ezt a procit, ott akkor még az alaplap nevét is sikerült leírnom. :) Meg keresem azt a kérdést, és belinkelem ide. Jelenleg valami dualcore van benne.
2017. febr. 19. 14:57
 5/8 A kérdező kommentje:

Na ez lesz: Az alaplapom: ASRock H61M-HVS Socket 1155 Micro Atx 2DDR3 1333 4 Sata2 10 USB 2.0


A tápom: HEXA SERIES HE 400


Azt azért írtam, hogy 17-es crt monitor, mert nyilván számít, hogy nem hd-ban futattnám a játékot, hanem 1024x768 meg egy normál beállításon.

2017. febr. 19. 15:05
 6/8 A kérdező kommentje:
Ebay-ről szeretném megrendelni, láttam hogy van 25-30 ezerért 4 magos. 3570 meg 35 ezerért, bár azt nem tudom, hogy mennyivel lenne jobb.
2017. febr. 19. 15:12
 7/8 Gábor_79 ***** válasza:
Nem tudom milyen szövegkörnyezet lehetett, de most már félve ajánlanám. Csak addig lesz használható az egész, amíg az alaplap működik. Aztán bukod a processzor árát is, ha nem tudod eladni. Persze egy évig simán jó lehet. Nem is tudom mi lenne a jó megoldás ilyen memória árak mellett és az összeg ismerete nélkül.
2017. febr. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Néztem, van ilyen alaplap még 15 ezerért. Nekem átmenetileg 1 évre ez megérné.
2017. febr. 19. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!