Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Érvényes még mindenre a garancia?

Érvényes még mindenre a garancia?

Figyelt kérdés
El szeretném adni a jelenlegi gépem egy részét, mivel Intelre szeretnék váltani. Tehát alaplap, proci, és ram-ról van szó (mivel kell a ddr4 az új gen.-hez). Megkerestem a papírokat hogy érvényes-e még a garancia ezekre az alkatrészekre. Az alaplaphoz csak a bolti garanciát találtam (iWay), a proci, és ram-hoz viszont csak a gyártóit, amiben nem vagyok biztos hogy érvényes-e. A ramokhoz tipikus 8 milliószor összehajtott papírkákat találtam amin ez áll: "Lifetime warranty/Élethosszig tartó jótállás". Processzor papírján: "3 year limited warranty for Processor in a Box". Akkor ezek mind érvényesek? És nem baj hogy az alaplaphoz nem volt gyártói, hanem csak a bolti? Nem nagyon értek ehhez. Az AMD-nél mit jelent az hogy limited? Azt tudom hogy maga a szó azt jelenti korlátozott, na de hogy van ez korlátozva? Jól jönne egy kis felvilágosítás hogy mi-hogy van :D Aki tud segíteni annak előre is köszönöm a válaszát!:)

2017. febr. 19. 21:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Senki se fogja amerikába vinni a hardvert javittatni, a bolt számlája a mérvadó.


A korlátozott az, hogy feltételek teljesülése esetén. A feltétel a korlát

2017. febr. 20. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Viszont akkor meg kéne találnom a proci, ramhoz a bolti garanciát? Mivan ha nincs?
2017. febr. 20. 07:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!