Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen gépet tudok összerakni...

Milyen gépet tudok összerakni 20 000Ft-ért?

Figyelt kérdés

Nyilván nem a mai játékokat akarom ultrán játszani, ne értsetek félre. Inkább egy olyan gépre gondolok, amivel simán fut a Win10 és lehet vele netezni.


Használt alkatrészekgre gondoltam. Korábban nézelődtem a neten és találtam komplett használt gépet 20eFt-ért, 775-ös procival, viszont nem tudom, hogy mennyire valós a hírdetés, vagy hogy az a legjobb vétel ennyiért. Az igazság az, hogy nem is kell feltétlenül komplett gép, mert táp, HDD és gépház az van és videókártya nem kell, mert nem játékra kell.


Az egyik kérdés tehát az, hogy a 775-ös CPU-k mennyire jók ma, a másik pedig az, hogy ha így akarok (CPU,RAM, alaplap) és ennyiért használt gépet venni, mi a max amit kihozhatok belőle. Bármilyen meglátást szivesen várok.


Az előző gépet cserélném amiben 1 magos AMD van és már a skype-ot sem támogatja, meg a böngészőt sem sokáig. A lényeg, hogy jól működjön.



2017. febr. 19. 22:50
 1/3 A kérdező kommentje:
A táp 300W-os és nem egy siny 90+, ha értitek.
2017. febr. 19. 23:02
 2/3 anonim ***** válasza:

Teljesen jó egy 775 konfig, olyan alaplap kell, amire van integrálva videóvezérlő is.


Lehetőleg 4 magos proci és legalább 4GB ram legyen benne, inkább 6GB.

2017. febr. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]


Tessék. Core2Duo gép, 4GB rammal, 1 év garanciával. Simán megy rajta a Win10. Ne kínlódj azzal, hogy alkatrészenként veszed meg, vagy kéz alól, mert nem tudod, milyen minőséget kapsz!

Ja és ha nem is ezt veszed, 4GB ram az kell, mert 2GB-tal épp csak eldöcög.

2017. febr. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!