Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mitől lehet az, hogy több...

Mitől lehet az, hogy több mint 1 hónapja a pc első indításakor vagy hosszabb távon tartó zárolás utáni bejelentkezéskor a gép kifagy, szétesik a képernyő, újra kell indítani a rendszert?

Figyelt kérdés
Általában akkor csinálja amint elkezdek netezni, de volt már úgy is, hogy megmozdítottam az egeret, hogy bezárjam a steam update-t és befagyott egyből. Ilyenkor sok esetben kiírja, hogy az amd szoftver összeomlott majd helyreállt. Először kipróbáltam azt, hogy frissítek drivert, ami egy darabig segített is, utána próba szerencse, váltottam böngészőt, ami szintén egy darabig működött, de most pár napja akármit csinálok, mindig a fent taglalt problémába ütközök. Játék alatt nincs semmi gond (kopp kopp kopp). Egy AMD r7 360 kártyám van a legfrissebb (pár napja frissítettem automatikusan) driverrel. A win7 lassan egy éves, de még nem vettem rá magam az újratelepítésére.
2017. febr. 20. 18:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem is kell azonnal újrarakni, próbálj meg rendszer javítást. És futtasd le a lemez karban tartót, ha van hiba javítsa ki és a sok szemetet törölje le.
2017. febr. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!