Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptop-hoz csatlakozott...

Laptop-hoz csatlakozott fejhallgató mikrofonja miért nem működik?

Figyelt kérdés

A barátnőm vett egy headset-et a laptopjához. Ezt itt: Trust.com - Quasar Headset for PC and laptop



A laptopon egy hibryd jack csatlakozó van, de a fülesnek is ilyen csatlakozója van, miután bedugta a hang működik rendesen rajta, de a mikrofon sehogy sem akar, nem is látszik sehol, mindenképp a laptop mikije megy.


Egyből driver-t kerestem a füleshez, de hivatalos oldalon nincs, vagy legalább is nem találom, aztán Hang beállításoknál, nem észlel más eszközt, nem tudom átrakni alapértelmezettre, utána illesztőprogramokat frissítettem, de minden faja volt, viszont még most sem működik. Mit csináljak, mi lehet a gond?


2017. febr. 22. 19:55
 1/2 anonim ***** válasza:
2017. febr. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
(Y)
2017. febr. 22. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!