Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vadonat új dvd író, 10 dvd...

Vadonat új dvd író, 10 dvd megírása után lelassul és 30perc kell h. megírjon 1-et, miért? Allitolag nem hibas a cucc (ugyanigy jartam a regivel is, csak azzal vagy 100-at irtam meg) van erre valami magyarazat?

Figyelt kérdés
2008. okt. 11. 09:48
 1/6 anonim ***** válasza:
59%

Lehet régi a firmware-ja. Nézz utánna google-ban: írd be a dvd íród tipusát és utánna,hogy firmware.

Remélem segítettem.

2008. okt. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%

Azért légy óvatos a firmware-rel, mert elvesztheted a jótállást az íróra! Csak a gyártó saját oldaláról letöltött

firmware-t használj, akkor elvileg marad a jótállás.

De elvileg!

Véletlenül nem állítottad át az írási sebességet...már bocs,

de néha láttam már ilyet...és az illető a fejéhez kapott:):)

2008. okt. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem allitottam at semmi az eg vilagon, van egy ilyen program updater figyelom, es aszerint jol mukszik, de nekem nem tunik jonak a fel oras ido
2008. okt. 11. 13:48
 4/6 A kérdező kommentje:
jah, es vadonatuj az iro, s-ata kabeles raadasul, es eddig jol ment
2008. okt. 11. 13:49
 5/6 anonim ***** válasza:

Esetleg távolítsd el az eszközkezelőben...újraindítás után

tedd fel újra a driverét...egy próbát megér

2008. okt. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
helo, csak annyit szeretnek mondani(irni) hogy koszi tanacsot a firmware frissites segitett a probleman.koszi szepen a segitseget
2008. okt. 11. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!