Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » BITFENIX Neos Gépház 5000Ft-ér...

3 napos mákos lecsó kérdése:

BITFENIX Neos Gépház 5000Ft-ért jó vétel?

Figyelt kérdés
Már megrendeltem de na :D Ti lecsaptatok volna rá?

2017. febr. 24. 22:36
1 2
 1/12 Kacsaszár válasza:
5000ezerért rendben van :)
2017. febr. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
HA meg is kapod, jó :D
2017. febr. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Átb*szás szagúnak érzed a dolgot? Nem utaltam előre... Utánvét MPL. Nincs veszteni valóm.
2017. febr. 25. 00:22
 4/12 anonim ***** válasza:

Ja hogy nem is új? Azt hittem boltból :)


Engem most vágtak át jófogáson (tényleg jó fogás volt valakinek) 40k-val (4 éves regisztrációról hirdetett, 45-ról lealkudtam, milyen rendes volt tőle), előre utaltam, Samsung 850 Pro 512GB, használt fél éves garival, csak SSD nem jött :). Ma ment a rendőrségre a feljelentés, a gari papír is photoshoppolt volt :) - Csalás, megtévesztés, okirathamisítás.


Vagy nagyon okos vagy nagyon hülye az illető, még nem tudom melyik. Bár utóbbira tippelek, mivel törölte magát a jófogásról (de az üzenetei, hirdetései fél évig még elérhetőek, talán nem tudja?).

2017. febr. 25. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Hát igen, ezért kell hardverapróról vásárolni, sok pozitívos emberkéktől. Azért bízom benne, hogy megfogják a csalót.


Lecsó: nyilván nem túl magas a minősége, de egy ötösért szerintem bevállalható.

2017. febr. 25. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Hardveraprón is szoktam vásárolni, valóban jobb az értékelési rendszer miatt.

Jófogásnak egy előnye van, sokszor lehet venni olcsón hozzá nem értőktől. (néha hardveraprón is, de gyorsnak kell lenni és általában pestinek)


Viszont bárhol vásároltok, megjegyzésbe utalásnál mindig be kell írni, hogy MIT, MILYEN ÁLLAPOTBAN MENNYI GARIVAL ill. hogy ELŐRE UTALÁS.


Én mindig beírom, utána SOKKAL könnyebb a dolgod, ha ilyen előfordul, de szerencsére ez volt az első ilyen esetem. Ez is csak azért, mert gondoltam 4 éves reg, talán megbízható.


Egyébként hardveraprón is volt már, hogy árult egy srác kis hibával alaplapot, azt írta valószínű csak BIOS frissítés kell rá, de ő nem tudja megcsinálni. Volt vagy 400 pozitívja. Furcsa volt, hogy akinek ennyi hardver átmegy a kezén nem tud BIOS-t frissíteni? Leírtam neki pontról pontra, mondom ha megoldja a dolgot, akkor még 2,5ezerrel drágábban is megveszem, ő is jól jár én is. Kitért előle, hogy ő buta hozzá. Elkezdtem olvasni az értékeléseit és egy értékelő jó vásárlóként értékelte, azzal a lappal, amit most ő árult. Archívumban megtaláltam az eredeti hirdetést, ahol le volt írva hogy hibás és a BIOS frissítés sem segít. Szóval nyilván át akart verni valakit, megvette a lapot nem tudta megcsinálni gondolta tovább lapátolja a szart. Be is írtam ezt a hirdetése alá, majd archiválta.

2017. febr. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 MGéza ***** válasza:
#6: Én inkább az ellenkezőjét tapasztalom, sok ember ezer éves cuccokat kínál sok pénzért, nem csak számtekre értve. Facebookos adás-vételi csoportokra ugyanez áll.
2017. febr. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Kínálni lehet a szart drágán, hardveraprón is van, de az csak árulja, el nem adja :)


Aki egy bizonyos hardvert keres, az össze tudja hasonlítani az árakat.

Aki gamer pc-t keres, azt meg lehet téveszteni (előre összerakott gépekkel pl. újonnan, mert a boltból vásárlás megbízható a laikus számára), használtnál főleg, de abból annyi a szar, hogy nem tud dönteni, kérdez (akár itt) és fel is világosítják.


Pl. pár napja jófogáson felraktak 15k-ért egy Adata SP920 szinte új garis SSD-t 15k-ért, hamar írtam neki, de már el is vitték...

2017. febr. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Trevor. ***** válasza:

Ezért nem adok el/veszek soha jófogáson, mert értékelési rendszer hiányában nem ér semmit. Hardverapró, amiben megbízok, illetve Aliexpress és Ebay, ha külföldi rendelés. De mindig nézni kell az eladó értékeléseit.


Amúgy nem csaptam volna le rá, jó nekem a Sharkoon Vaya házam is, imádom.

2017. febr. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Egy facebook-os csoportban láttam. Tuti nem kamu fiók volt. Rengeteg képet küldött stb. Egyébként egy vajszínű házam van és már kéne valami amiben nem járt még P3.
2017. febr. 25. 11:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!