Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nintendo Wii U-ra van megoldás...

Nintendo Wii U-ra van megoldás a letöltött játékok lejátszására?

Figyelt kérdés

2017. febr. 25. 08:17
 1/7 anonim ***** válasza:
fizikailag meg lehet crackelni pár forrasztással, de azzal is csak a kalóz Wii játékokat fogod tudni játszani, a Wii U játékokhoz még nem törték fel a gépet.
2017. febr. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Krisipoke ***** válasza:
Van, a Wii U eshopról letöltött játékokat hibátlanul játssza a gép ;)
2017. febr. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
jó, a megvett eredeti játékokat tényleg szépen viszi letöltve is XD
2017. febr. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Amúgy torrent oldalakon vannak fent Wii U játékok dögivel, pl. enkóron is van egy csomó, tehát elvileg akkor valami mód mégis lehet a futtatásukra vagy tévedek? Az #1-es válaszoló szerintem nem teljesen jól tudja ezt.
2017. febr. 25. 13:24
 5/7 anonim ***** válasza:
Amennyiben a géped áram alatt van, automatán frissíti magát, tehát jelenleg 5.5.1-es verziót használja, amire nincsen törés.
2017. febr. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

van megoldás, nem könnyű megcsinálni, kicsit komplexebb, mint anno a wii esetében volt. most a mii maker-t használják exploit-ra, és az utolsónak üzenem hogy 5.5.1-es verzió esetében is működik.

ha nem akarsz sz@rakodni vele, akkor a konzol.info oldalon van egy tag aki vállalja, hogy megcsinálja. anno 3DS-nél nekem segített, szerintem neki dobj egy e-mailt.

2017. febr. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
most már működik? amikor kijött, akkor átírtak valamit, aztán nekem nem is akart 3 játékom menni, de akkor ránzéek megint, kösz.
2017. febr. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!