Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 10. 000 forint körüli számítóg...

Ceaser0712 kérdése:

10. 000 forint körüli számítógépházat szeretnék vásárolni, valakinek ötlet, bevált modell mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

2017. febr. 25. 09:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Bitfenix Nova - 9k (ablakos verzió 10k) (fehér, fekete)
2017. febr. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én a Raijintek Arcadia-t ajánlom.Erről tudok személyes tapasztalatot is mondani,nagyon massszív házról van szó.

Ablakos házak ebben a kategóriában nem jó vételek,fölig hogy elég gyatra minőségűek és karcolodnak rendesen.

2017. febr. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Minden plexi karcolódik, mindegy mennyiért veszed, de használat során mitől karcolódna?


Jó az Arcadia is (nekem is volt), tetszik hogy teli paneles az oldala, de a felső lyuggatott panelnek igazából nincs létjogosultsága, az ember ilyen házakba nem nagyon rak vízhűtést, akkor meg minek, csak a zaj jobban kihallatszik a házból.

2017. febr. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szereléstől közben példuául előfordulhat akaratlanul is,de ez mondjuk minden plexit házra igaz.

Én is feleslegesnek gondolom,ha valaki vízhűtést vesz akkor nem ebben az árkategóriában keres házat.

2017. febr. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Zalman z3
2017. febr. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!