Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha kevés időtök lenne játszani...

Ha kevés időtök lenne játszani megérné nektek összerakni egy jobb gépet?

Figyelt kérdés
szóval az a helyzet hogy én heti pár órát tudnék csak játszani , de mostani gépem ilyen max 2010 körüli játékokat viszi csak el és azokkal meg már mind játszottam szinte szal nem mai de netezéshez tökéletes.
2017. febr. 25. 22:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Azt kéne tudnod, hogy van-e annyi játék, hogy megéri-e, vagy sem. Illetve, hogy mennyit szánnál gépfejlesztésre.


Én lehet amúgy konzolt vennék inkább, ha van TV-d. 100.000 Ft-ból megvan a konzol, és lehet játszani. De egy olyan PC-t összerakni, amin hosszútávon élvezhetően tudsz játszani, hát nem éppen 100.000 Ft.

2017. febr. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Donald J. Trump ***** válasza:

Nem, de ma már nem is kell jobb gép ahhoz, hogy a legmodernebb játékok elfussanak - még az Intel IGP is egész jó teljesítményt nyújt kissebb felbontásokon, egy i3-as PC 100.000 alatt már összerekható.

De ennyi idővel valóban inkább valami mobil eszközre költenék, pl. e-book olvasóra, hisz más hobbiknak is lehet hódolni a játékot kívűl.

2017. febr. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
vagy veszel 130-140 körül egy gépet vagy vehetsz egy konzolt is.Ahhoz kicsit drágábbak a játékok de ott is vannak leértékelések.Monitor\tv mind2 höz kell.
2017. febr. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

120-ból már G4560+XFX RX460 4GB+8GB 2400 ram is kijön, Gigabyte B250M-DS3H lappal, 1tb toshiba HDD-vel, AIO Bohemian II USB 3.0 ház, Be Quiet System Power 8 300W.


procit ramot LeC-től hardveraprón is megveheted, vagy még ki tudja mit ott picit olcsóbb, többit pcx-en.


Ez több mint elég fullHD-ban játszani.

2017. febr. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha ki tudom fizetni, akkor természetesen. A kevés időben se árt, ha élvezhetően fut a játék, meg nem kell az idő felét töltő képernyők előtt tölteni. Plusz ha erősebb a gép, akkor játékon kívül is jobban teljesít. Netezéstől a munkáig, minden gyorsabb lesz egy kicsivel.
2017. febr. 26. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!