Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Routert reseteltem, alapbeállí...

Lionel Messi01021 kérdése:

Routert reseteltem, alapbeállítások változtak, de nem tudok fellépni a router configra!?

Figyelt kérdés

Kollégiumba vagyok, reseteltem a routert (nagynehezen),

A jelszó lement a routerről a név is DD WRT-Lett .

Ezután próbáltam belépni a router konfigurációhoz ( Aki nem tudná , mindig lassú a net , korlátozni szeretnék másokat :D ) alap felhasználó, jelszókat próbáltam admin admin , üres , stb ... Amikor reseteltem , azt néztem,hogy az alján sincsen semmi jelszó , felhasználó amivel be tudnék lépni. Ott van bennt egy Linksys WRT54GL v1.1 típusú router , és egy Allied Telesyn AT-9424T/SP Típusú switch, ahogy néztem egy nem lesz egyszerű. Most ha rámegyek 192.168.0.1-re akkor egy cisco felületet dob fel , mert lehet hogy ez a router csak hostol , azaz ezen nincs internetkapcsolat?!?!

De ha cmd-be megnézem az ipconfigot , ott a default gateway 172.17.64.254 ..... ha erre rámegyek annyit ír ki: It works!

This is the default web page for this server.

The web server software is running but no content has been added, yet.

Na tehát ennyit tudok erről , mivel a fő portán, ( ez eg y melléképület ) lehet hogy onnan jön , és akkor ezt lehetetlen?!?! Jó lenne sikerülne , ha tudnám piszkálni a router beállításokat :D :D ,, Válaszokat TY!



#router #konfiguráció #modem #CMD #átjáró #switch #default #router reset #sohard #routerresi
2017. febr. 27. 20:33
 1/2 Dongaben ***** válasza:
"mert lehet hogy ez a router csak hostol , azaz ezen nincs internetkapcsolat?!?! " Szerintem: ez az igazság...:(
2017. febr. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Még annyi érdekesség vagy hátha segít, ha felmegyek 172.17.64.1- re akkor bead egy felhasználó jelszó hogy lépj be , itt sem működnek az alapok, ezt annyira nem értem és ez működik 172.17.64.2-n is tehát ez számomra sötét :D
2017. febr. 27. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!