Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gigabyte alaplapnál biosban...

Gigabyte alaplapnál biosban hol lehet ki kapcsolni az integrált video card ot?

Figyelt kérdés

2017. márc. 2. 21:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Az integrált vga kikapcsolása résznél. Ennyi infóból ennyit lehet csak mondani. És miért szeretnéd kikapcsolni?
2017. márc. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mivel van normális kártya most már a gépbe. ÉS még mindig az integráltat használja. Hiába van a normális vga ba dugva. De mindegy most elég volt ennyi segítség is. A nagy okos gyakori kérdéses manusoktól mint mindig. 1-2 hónapja senki sem tud itt normális választ adni ahogy szoktam olvasgatni. Mindenkit hülyének kell nézni mi ? Mondjuk arra magamtól is rájötte hogy az integrated eszközöknél. Vagy valami ilyesminél de kíváncsi lettem volna hogy pontosabban mit keressek mert minden alaplapnál máshol van el "rejtve" De mindegy azt meg sem kérdezem hogy a ramot hol állítsam át hogy mind a 8 gb ot használja... Na mindegy majd magamtól.
2017. márc. 2. 21:35
 3/6 anonim ***** válasza:

Minden alaplapnak más a biosa, az igpu foglalja le magának a ramot (így ha kikapcsolod, magától felszabadul). Sokkal elölrébb lennénk ha ismernénk a pontos típust.


Egyébként nem tudom miért kell egy tök normális válaszra így kitörni, hogy mindenki hülyének néz. Ezek után biztos, de senkit nem érdekel, hogy mennyire vagy hülye, a lényeg, hogy tudj válaszolni a segítő kérdésekre.

2017. márc. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Persze normális volt a válasz. Bocs fáradt vagyok. gigabyte ga-f2a68hm-ds2 ez a lap típusa.
2017. márc. 2. 21:48
 5/6 anonim ***** válasza:

A bios-ban a Peripherials/GFX Configuration

(alaplapod kézikönyve 26. oldal)

2017. márc. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi. De már meg bírtam oldani sikerült minden úgy ahogy kell.
2017. márc. 6. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!