Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ehhez a konfighoz ez a táp jó?

Ehhez a konfighoz ez a táp jó?

Figyelt kérdés

előbb a konfig aztán írom a tápot.

Asrock h170m pro4s

intel core i5 6600

2x4gb hyper x fury ram 2133mhz

gigabyte windforce gtx 1060

TOSHIBA DT01ACA100 1 terra

és van egy mezei dvd író olvasó ami jelenleg nincs bekötve :D

jelenlegi tápom: MODEL:GPS-450AA-101 A

amit kinéztem egy jelölt: [link]


gta 5 és rise of the tomb raider amit mostanság nyúzok. gyönyörűen futnak ultran de kb 30 perc után iszonyatos laggok jönnek elő. ha lveszem full lowra a grafikát akkor is jelen van. ha ablak módba rakom akkor javul a helyzet vagy kisebb felbontás. előtte gtx 950-em volt és nem csinált ilyeneket full hd mellet. igaz ott csak medium graf volt a jellemző de nem voltak 10 fps laggjaim. először hdd-re gyanakodtam de mások írták a tápot is és elég logikusnak tűnik.

ha ez a táp nem is jó hasonlót tudtok linkelni 6 pin csatival és max 550watt körül?

árban max 20 ezerig mennék el.



2017. márc. 3. 11:00
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem túl jó minőségű, főleg ennyiért. Inkább BeQuiet! Pure Power 10 vagy Corsair CXM vagy hasonló szériát kéne nézni.


Én egyébként a videomemóriára gyanakszom, mert sokszoros élsimítással magas felbontáson nagyon gyorsan betelik. Próbáld meg monitorozni a változást. A rendszermemóriát is figyeld.

2017. márc. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az ilyenkor nem jut eszébe senkinek, hogy kèrjen kölcsön egy tápot ès tesztelje, tènyleg az e a hibás? Delta belsős chieftec tápod van, annyira nem rossz, hogy cserèlni kelljen feltétlenül, főleg ha nem is az a baja a gépnek, ezt simán okozhatja egy rossz driver is.
2017. márc. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

holnap lesz hozva teszt táp. 500 wattos chiefctech.

az egy fx 8350-es r9 270x kombot szolgál ki. igaz az a gép kisebb felbontéson üzemel de holnap kiderül.

élsimítás nálam max 2x nem szoktam feljebb venni nekem nem fontos. de ha nem tápra gyanakszol akkor mi lehet? mások is írták, hogy ez faja deltás táp. más meg azt írja hiába deltás kevés ampert ad le.

2017. márc. 3. 12:18
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem delta táp, hanem csak sirtec design, és senkit nem érdekel, hogy sirtec tervezte, ha a chieftec költségvetési okokra hivatkozva kihajigál belőle mindent. Egyébként is az alap oem modell irodai gépekre lett kitalálva, 8 éve.
2017. márc. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mármint az A135, a GPS széria sokkal rosszabb.
2017. márc. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

értem.

monitoroztam már régebben mikor ezek a laggok voltak. ramok 70% vga olyan 80, hdd 100%

ez persze gta 5-nél tr esetén még nem csináltam de ma szerintem ránézek.

öcsémnek rosszab vinyója van lapijába ott még sincs ilyen jelenség :D

2017. márc. 3. 12:45
 7/10 anonim ***** válasza:
vram-ot monitorozd.
2017. márc. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Amint gép elé kerülök bár értelmét nem látom. Full low grafon is csinálja.
2017. márc. 3. 13:12
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanezt a kombót vitte a 450es GPS ès semmi baja nem volt, nekem 6400 i5 van ès 270x. Semmi baj nincs az amperrel, bőven elèg neki, èn elsőre szoftverhibára gondolnèk.
2017. márc. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ramokat a1 a2-be raktam. Lehet az nem szimpi neki?
2017. márc. 3. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!