Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Új videókártya, windows...

Polgarjeno kérdése:

Új videókártya, windows újratelepítése?

Figyelt kérdés
AMD-ről NVIDIA-ra fogok váltani, biztos akarok benne lenni hogy az amd driverek teljesen eltűnnek a gépemről, ezt egy windows újratelepítéssel meg lehet csinálni? Szóval kiveszem a régi kártyát, berakom az újat, újratelepítem a windows-t, és felteszem az nvidia drivert.

2017. márc. 4. 19:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, csak értelme nincs...
2017. márc. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha nincsen semmi fontos dolog a gépen, akkor újratelepítbeted, nem veszítes semmit legfeljebb egy kis időt.

Énis amd-ről valtottam nvidia-ra, de hónapokkal később is találtam rajta amd mappákat, meg az amd catalyst egyszerűen magától újratelepítődött. Ha 3rd party programmal töröltem a software-t, akkor is elő jött mindig magától..

Énis újratelepítettem a win10-et, de amúgy is merevlemezt cseréltem, szóval nyilvánvaló volt. (Elsőnek csak átmásoltam az op rendszert az új hdd-re, de az nem volt az igazi, szóval..)

2017. márc. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyszerűbb a DDU-val kitörölni a régit és mehet fel az új driver.
2017. márc. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!