Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a történik (Decemberben...

Mi a történik (Decemberben vásárolt VGA)?

Figyelt kérdés

[link]

Nem egyszer ez a kép fogadott, (MSI RX470 gaming x 4gb Videókrátya) többnyire ez a kép akkor fogadott mikor rajta volt az msi gaming software, és akkor is csak akkkor ,ha hirtelen állitottam a gaming,oc,vagy silent modok kozott.

Ezt letörölve a probléma megoldodottnak tünt,de megint előjött. Egyáltalán nem gyakori a dolog ritka, főleg amióta letöröltem a softaware-t ötletek ?



#hiba #VGA #új #msi #PCX #december #Csikozás #MSIRX470
2017. márc. 5. 16:15
 1/9 P.O.C. ***** válasza:

Nincs olyan OC, amit két ugyan olyan kártya egyformán bír.

Tehát látsz egy tesztet, ahol X típusú kártyát Y órajellel tunnigolták, és stabil maradt. Nem biztos hogy ugyan olyan típusú kártyával, te is eléred hosszútávon stabilan Y órajelet.


Talán megsütögettél benne valamit. Házilag nem hiszem hogy meg lehet oldani. Próbáld garanciáztatni.

2017. márc. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ez már az elejétől kezdve igy van,amióta megvettem és feltettem rá a gyári MSI oldaláról leszedhető sotfware-t, nem is piszkáltam hozzá, csak a szint álltitottam be. Ennyi volt, Ez után átraktam a Silent módba (ami a programban már alap órajelre beallitot dolog ), majd amikor elkezdem játszani simán Gaming mode-ba ennyi volt az egesz, szóval erre már egy ideje felfigyelem ,csa ugy voltam vele szotfveres lehet a probléma.
2017. márc. 5. 16:36
 3/9 P.O.C. ***** válasza:
Kizárt, hogy ezt szoftveres hiba. Már a legelején ki kellett volna cseréltetni.
2017. márc. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
3 év gyártói gari van rá, és 1 év csere garancia, érdemes lenne visszaküdleni ?
2017. márc. 5. 16:46
 5/9 anonim ***** válasza:
legfrissebb Driver-t is felraktad? csak a biztonság kedvéért kérdezem :D
2017. márc. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Az msi oldalarol a leheto legfrisebbet toltottem, az msi gaming app-bol

Az amd oldalarol pedig a legfrisebbet kartya drivert.

2017. márc. 5. 17:06
 7/9 anonim ***** válasza:
a legfrissebb 1 hete jött ki kb. ha azt még nem raktad fel akkor hajrá, de nem hiszem hogy megoldaná ezt a problémát
2017. márc. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez bizony hardveres hiba és valószínűleg terhelés, hőmérséklet függvényében jelentkezik. Első ránézésre VRam, de lehet, hogy másodjára is.


Nem érdemes vele vacakolni, mert ha most ezt csinálja, valószínűleg ez csak sűrűsödni fog. Garancia.


Próbáltál vele mindenféle szoftveres varázslat nélkül grafikai tesztet? Pl. Furmark. Ott kiugrik, bármi is van...

2017. márc. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A Furmarkot megprobálom, teszt után irok !:) köszi!
2017. márc. 5. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!