Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ma a mikor bekapocsltam a...

Ma a mikor bekapocsltam a gépemet 3-t sipolt és azt irta ki h power saving mode. és sárgán viágitott a monitorom* normálisna kéken viléágit a gombja ki szoktma kapcsolnia hosszibotomat. és mikor bekaposcltma működött. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
De ezt heti 2x min h eljátsza.
2017. márc. 5. 19:17
 1/3 Hominida ***** válasza:

Ha segítséget kérsz egy neked fontos dologban, akkor mindenekelőtt szánj rá a kérdésed beírására annyi időt, hogy az elütéseket kijavítod, és beteszed az ún. központozási jeleket, nagyjából a helyesírás nem öncélú szabályait követve. Ez nem SMS a haveroknak. Aztán olvasd el még egyszer, amit írtál, és próbáld elképzelni, hogy mi mit értünk meg belőle.


Mindemellett az is jó ám, ha a gépedről és a monitorodról is megtudunk olyan dolgokat, amik alapján esetleg ráismerhetünk tipikus jelenségre, vagy megkereshetünk róla valamit az interneten, segítségül neked.


A hosszibot mindebből nekem a legnagyobb rejtély.


Amit ki tudok venni a kérdésedből, remélhetőleg jól, az az, hogy a géped bekapcsoláskor power saving mode-ba, vagyis valamilyen alvó módba vált. A monitor lámpája azért vált vissza készenlétire, mert nem kapja a géptől a normál jeleket.


Írd le sokkal pontosabban azt, hogy mi történik akkor, amikor valami azt írja ki, hogy power saving mode. Közben mi más történik még, mit írt ki előtte a gép, mennyi idő telik el közben, hol és hogyan jelenik meg a felirat.

2017. márc. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hosszibot=hosszabitó
2017. márc. 6. 13:20
 3/3 A kérdező kommentje:

ugy ha a géphéz bekapcsol a monitor meg nem és ezt rija ki... >í" 🙂 és egy idő után ujr aműáküödik



miután áramtlainittam mident i dult el ujra.. amig ármaba voplt nem... ><"

2017. márc. 6. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!