Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Videóvágásra jó-e a következő...

Laslo76 kérdése:

Videóvágásra jó-e a következő konfig?

Figyelt kérdés

Új laptopot szeretnék venni, amin videót is szeretnék vágni, ezért valami erősebb összeállítást kerestem. Mit gondoltok a következő elemekről?

Márka: ACER

GRAPHIC CARD NVIDIA GEFORCE GTX 950M 4GB

HardDiskSize (GB) 1000

RAM (GB) 8

Processor INTEL CORE I7-6700HQ ProcessorSpeed (GHz) 2.6



2017. márc. 6. 14:51
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
Jobb nem is nagyon lehetne, laptop viszonylatban.
2017. márc. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egy laptop nem csak processzorból és videokártyából áll, nagyon fontos a felhasznált anyagok- és a hűtés minősége, ha ez rossz, akkor néhány perc után vissza fog venni a sebességéből, szóval amire te akarod használni, nem alkalmas.

Mennyid van rá, ez egész pontosan milyen laptop?

2017. márc. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez így van ahogy a második írja. A laptop alapvetően nem alkalmas semmi komoly feladatra, de én nem fogok vitatkozni. :)
2017. márc. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem ezt mondtam
2017. márc. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
De én meg ezt mondom. A kérdezővel nem akartam vitába szállni, hogy miért akar valaki laptopon videót vágni. Ő tudja. :)
2017. márc. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat mindkettőtöknek. A laptop adottság, sokat utazom, szóval nem tudok desktopot cipelni magammal mindenhova. Ráadásul szeretnék videókat is vágni, mondjuk így a munkámhoz kell. Viszont nem tudok ultradrága Macbe beruházni, meg egyébként is a PC-s világban vagyok otthon.
2017. márc. 7. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!