Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Folyamatos kékhalál, memtest...

Folyamatos kékhalál, memtest nem jelzett hibát?

Figyelt kérdés
[link]
2017. márc. 6. 21:14
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha lehet akkor a kövi kékhalálnál inkább a hibakódot ír le.


De a legjobb ha inkább lefényképezed gyors és úgy mutatod meg mert általában nem azt kapjuk meg amit kellene.

2017. márc. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ugyse birja sokáig a gép kék halál nélkül ahogy látszik a dátumokbol, szoval holnap rakok fel neked képet róla bármennyit :/
2017. márc. 6. 21:21
 3/10 CspCsj ***** válasza:

De hát ott vannak a hibakódok:

"BugCheckString" oszlopban és mellette jobbra "BugCheckCode" oszlopban.


Volt esetleg program, vagy driver telepítve?

Új alkatrész beépítve?

Gép portalanítva, újrapasztázva?


A rendszert Windows XP-nek nézem a kép alapján.

2017. márc. 7. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A gép win7, csak csökkentett modban van inditva, különben pár perc után kék halált kapna, mindjárt irom a többi infót
2017. márc. 7. 14:39
 5/10 A kérdező kommentje:

Ahogy látható az alábbi képek alapján még több kékhalállal bővült a gépem tegnap óta:

[link]

[link]

[link]


Most csökkentett módban ugy tünik, nem kékhalálozik, de még várjuk ki a végét.


Hogy új driver? Hát az AMD elég sűrűn tesz ki uj drivereket mostanában, azokat mindig szoktam telepiteni. De már probáltam hogy letöröltem amd clean uninstal-lal a drivert, és tisztán raktam ujra a drivert, és ugyanugy folytatta a kék halált, szoval sztem nem emiatt lehet.


Hogy új alkatrész? 8 GB memóriát vettem bele. DE lefuttattam rajta (USB-ről bootolt) memtest-et, meg sima memtest programot is, és nem jelzett egyik se problémát a memóriával. Bár nem tudom mennyire megbizhatok ezek a memtestek (sztem semennyire o.o)


sfc /scannow megvolt, nem talált hibát


A gép hibátlanul portalanitva van elég sűrűn, vigyázok rá.

2017. márc. 7. 14:44
 6/10 A kérdező kommentje:

+ 2 kékhalál, csökkentett modban kapta az egyiket, másikat meg kapásbol a win ujrainditása után

[link]

[link]

remélem most egy darabig jo lesz

2017. márc. 7. 14:55
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Phúha...


Annyi fajta hibát ír, szerintem ne szenvedj vele, mert egyik nyűgösebb megoldást tekintve mint a másik.


Gyaluld le az egész C meghajtót és rakd újra.

Persze előtte a fontosabb dolgokat mentsd le róla!

2017. márc. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Most egyesével letesztelgettem a memoriát kezdve ugy, hogy ugyanabban a foglalatba mindkét memóriamodult, és az egyik folyamatosan kékhaláloztatta a gépet. Most betette a másik modult, és azóta (5 órája) nem kapott kék halált. Szóval ugy tűnik, hogy az egyik memória volt a ludas. De létezik, hogy egy memoria modul miatt ennyi féle hibaüzenet legyen kékhalálnál?? :O
2017. márc. 7. 22:17
 9/10 Panda Péter ***** válasza:

jah lehet. milyen ramok ezek és milyen deszka?


én egy pár hónapja szívtam valszeg kínai micron ramokkal, szintén kaptam a kékhalálokat de miután visszavettem az órajeleket és toltam neki egy kis plusz feszt rendbejött.

2017. márc. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Jelenleg annyit tudok mondani a RAM-okról hogy DDR3 Kingston és talán 1333 MHZ, de az alaplapom vagy processzorom (már nem emlékszem pontosan) csak 1066-ig tudja kezelni, ami nekem nem okoz problémát, mert 1066 is elég... Alaplap valami HP-s alaplap, azt irja az Everest hogy HP Compaq 6005 Pro Microtower PC.
2017. márc. 7. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!