Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Most vettem egy új egeret...

Otis2 kérdése:

Most vettem egy új egeret HAMA uRage Reaper NX gaming optikai egeret valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés
Mikor felemelem az egeret 1-2 cm-re még akkor is érzékel, mozog ez elég zavaró főleg játékok közben. A programban nem tudok állítani semmit, most ilyen az egér vagy hibás esetleg a gépemben nem jó valami?

2017. márc. 7. 15:26
 1/6 A kérdező kommentje:
ja még annyi hogy teszteltem mindenhol 5 egérpadon semelyiken se jó, csak asztalon ott se ,fehér lapon ez a probléma megszűnt de ott meg alig érzékelt szaggatott az egér
2017. márc. 7. 15:27
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
Hama, mit vársz? Legközelebb ne vegyél szart.
2017. márc. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%

Mert mindig azt nézitek, hogy az olcsók között is melyik periféria nevében van benne a gamer szó vagy melyiknek ilyen szuper ultra a kinézete...


Csak ha előbb olvasnátok pár oldalnyi tesztet arról, hogy az általatok egérre szánt összegből melyek érik meg és azok közül választanátok a kezeteknek megfelelően akkor már belehalnátok kb.


Na mindegy, ez most egy kb 8000 forintnyi tanulópénz volt.

2017. márc. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hama.


Örülhetsz neki, ha csak ennyi baja lesz... Az egész márka hulladék, ahogy van.


Ha interneten rendelted, 14 napon belül elállhatsz a vásárlástól. Boltban kevesebb. Ha van lehetőséged, küldd vissza.


Egyébként meg így jártál. Csak ez az oldal több tucatnyi kérdéssel van tele, amiben ezt a márkát szidják.

2017. márc. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
aha csak az a gond hogy utána olvastam és senki sem írt ilyen hibát szinte hibákat sem csak nagyobb elvárásaik voltak...
2017. márc. 7. 16:29
 6/6 Panda Péter ***** válasza:
88%

ez nem hiba, a szenzora ilyen, és mielőtt mindenki (amúgy jogosan) szarrá fikázná a Hamát (hopp, már késő), nem feltétlenül jelenti azt, hogy hulladék az egér (bár valszeg az).


több olyan egér van a piacon aminek magas a LOD-ja de amúgy jó egerek.


kérdező: azt megpróbálhatod hogy nem áttetsző ragasztószalaggal (tipikusan szigetelő szalag) leragasztasz valamennyit a szenzor nyílásból, az jellemzően csökkenti a LOD-ot. kb így: [link]


ezzel vesztesz valamennyit a PCS-ből (hogy milyen sebességű mozgást tud lekezelni), ami valszeg alapból nem valami acélos, de a problémádat valószínűleg javítja valamelyest.


ha viszont van rá lehetőséged, hogy elállj a vásárlástól, én a helyedben visszavinném és vennék egy normális egeret.

2017. márc. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!