Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha az eszközkezelőben 3alapvet...

Ha az eszközkezelőben 3alapvető rendszereszköz, és 2ismeretlen eszköz drivere hiányzik, akkor és az everesttel sem bírom kideríteni, akkor a slimDriver jó?

Figyelt kérdés
Amúgy net van,touchpad,és usb is mükszik,a vgat intel integráltnak ismerte fel,net van kábelen,és usbn is,aero is van,hang is van,sd olvasó is mükszik,akor kellenek ezek a driverek?

2017. márc. 7. 19:52
 1/3 Hominida ***** válasza:
Engem is érdekelne, hogy a SlimDrivers megtalálja-e neked a jó drivereket. De természetesen igen, kellenek, azok nélkül más hardver is működhet sántán.
2017. márc. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Milyen hardverre gondolsz!A webkamerára?Azt nem néztem még!De amiket írtam jól mennek.A Laptopom Lenovo Thinkpad SL400.A gyártó honlapján zavaros hogy melyik kell,leszedtem de nem tünt el a felkialtójel.
2017. márc. 7. 23:01
 3/3 A kérdező kommentje:

Holnap(ma mar fáradt vagyok)aida alapján amit kiderítettem tudsz linkelni jókat?Holnap délután írom meg!

Amit írtam müködnek.A net megy wifi ről és kábelről is.Az Usb portok müködnek.Esetleg ahhoz is kellene külön driver,mert így csak1.1sebességgel működnek?De nem szaggat az egér jól megy.A touchpad is jó.A Vgam rákerestem jól írja ki a nevét integrált.Holnap megírom a típusát.

2017. márc. 7. 23:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!