Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen videókártyát vegyek?

GazdagZoli12576 kérdése:

Milyen videókártyát vegyek?

Figyelt kérdés
Eddig egy Sapphire R9 270X 2 Gb-osom volt, de nemrég úgy döntött, hogy megadja magát. Gondoltam, veszek még egy ugyan ilyet, csak más gyártótól, de ahogy láttam, már nem nagyon lehet kapni. Esetleg tudnátok valami hozzá hasonlót ajánlani? Természetesen az lenne a legjobb, ha teljesítményben ugyan ilyen lenne, de egyben olcsóbb is. Előre is nagyon szépen köszönöm a segítséget!

2017. márc. 9. 15:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanilyen kártyám volt, csak Gigabyte és megadta magát a hűtés. R7 370 2G lett helyette. Azt tudom ajánlani, csak ne Gigabyte legyen, mert ahogy olvasgattam (és tapasztaltam is), azok a hűtések szeretnek kikönyökölni. :D Nagyjából ugyanaz a teljesítmény, viszont ennek kevesebb a max fogyasztása, azt hiszem 110 W.
2017. márc. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Újonnan már nem is szabad ilyen kártyába invesztálni, bár hardveraprón szokott lenni.

GTX 1050Ti-nek van amúgy hasonló (kicsit nagyobb) teljesítménye az újak közül. 45 ezertől indul.

2017. márc. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
1050Ti-ra érdemes lecserélni legalább,az olyan 47K körül van,olcsóbban RX460 35K-ért de az valamivel gyengébb is.
2017. márc. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Bocs, ha hülyeséget kérdezek, annyira nem értek hozzá. A GTX jó AMD proci mellé is, ugye? Ja, ha ilyen vga-t veszek, akkor nem kell új alaplap is?
2017. márc. 9. 18:47
 5/5 anonim ***** válasza:
Jó lesz.
2017. márc. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!