Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Érdemes használtan GTX 660 OC...

Érdemes használtan GTX 660 OC 2 GB videokártyát venni 1080p gaming-hez, és ha igen, milyen procival társuljon?

Figyelt kérdés
Elsősorban az a lényeg, hogy a következő címeket viszonylag stabil 60 fps-sel tudja kihajtani 1080p felbontáson: GTA IV/V, Watch Dogs 1/2, Mafia III, F1 2016, Forza Horizon 3; és még néhány szimulátor is érdekelne pl. ETS2, ATS, OMSI 2, City Car Driving, Asseto Corsa. YouTube benchmark-okat néztem róluk, és elvileg lehetséges a 60 körüli fps ezzel a kártyával, de valamiért mégis vannak fenntartásaim. Ami még fontos, hogy nem tudom milyen processzor mellé társuljon, ha esetleg megvennék egy 660-ast. A válaszokat előre is köszönöm! :)

2017. márc. 9. 19:30
 1/5 anonim ***** válasza:

én nem ajánlom már nem elég

a gta v-t a watch dogs-okat a maffiaIII-t és a forza horzizon 3-at biztos nem viszi el 60 fps-el

inkább spórolj még egy újabb kártyára

én ezt tenném

2017. márc. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Trevor. ***** válasza:
Max használtan, meglévő gépbe érné meg.
2017. márc. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor is inkább 270x vagy gtx760, ha nvidia kell.
2017. márc. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Menny pénzt szánsz VGA-ra, és processzorra? Alaplap már van?
2017. márc. 10. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
WD2 highon 35 fps max, Mafia III esélytelen. GTA IV simán futna de az ötös kimaxolva nem menne 60 fps-el. Forza Horizon 3 highon még súrolja a 60-at de nem stabil. Ha ezekkel akarsz játszani 60 fps mellett nem lesz elég 660.
2017. márc. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!