Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A napokvan vásároltam új...

A napokvan vásároltam új alaplapot procival új rammal de nem működik, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
i5 7600k vásároltam egy Gigabyte GA-Z170-GAMING K3 alaplappal és 8 gb ddr4es ramal, összeraktam szakszerűen mindent de mikor kapcsolom be elindul kb egy fél percig megy vagy egy kicsit tovább és újraindul magától, a videokártyát nem ismeri fel szóval képet nem adott le kiszedtem belőle és úgysem jó folyamatosan újraindul de nem tudom mi lehet a probléma, kivettem a ramot belőle ugyan ezt csinálja átraktam másik slotba akkor is...
2017. márc. 12. 14:59
 1/9 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
Bocsika, de megszeretném kérdezni a tápod TÍPUSÁT.
2017. márc. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
HKC 650w-os, gondoltam rá én is hogy esetleg kevés neki de összeraktam a régi gépem és ugyan úgy működik minden, most is egy i5ös van a gépbe csak kicsit régebbi, az új alaplapot videokártya nélkül próbáltam csak az ssd volt rákötve szóval nemhiszem hogy kevés lenne magának az alaplapnak a táp
2017. márc. 12. 15:06
 3/9 anonim ***** válasza:

xDDD


HKC-nál a sz@rom jobban ellátja a gépet árammal xD

2017. márc. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
z170-es lap alapból nem tud kaby lake procikat kezelni. Legfrissebb BIOS-t fel kéne tenni. Addig kérj kölcsön egy régebbi procit valahonnan, amivel megy, amíg megcsinálod.
2017. márc. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A gyártó oldalán megnéztem hogy a lap milyen procikat támogat és köztük volt a 7600k [link]
2017. márc. 12. 15:58
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen köztük van. Frissebb biossal. Ha megnézed, a kaby lake procik csak f20-as verziótól kezdődnek. Valúszínűleg a lapodon csak f1-es van. Frissítés kell.
2017. márc. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha az i5 amit írtál jó a lapba, frissítsd a biost. Azt a tápot meg amint teheted cseréld minőségibbre a géped érdekében.
2017. márc. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Jaa értem, akkor megpróbálom frissiteni a biost másik procival és remélem hogy jó lesz, köszi a segítséget!
2017. márc. 12. 16:36
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor már elvileg jó lesz :)
2017. márc. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!