Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » TV felbontás probléma?

Snake99bite kérdése:

TV felbontás probléma?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Az lenne a kérdésem hogy az miért van hogy az én számítógépemről a TV csak max 1024x768 felbontást engedélyez. Ha egyel is fentebb teszem a felbontást akkor elveszi a képet hogy ügye nem bírja. De viszont ha egy laptopot dugok a TV re akkor feltudom venni a felbontást 1300x800 ra is akár. És a kérdés pedig az hogy a gépem miért nem engedi a magasabb felbontást?

A gépem videókártyája egy GTX 460 as és az tuti elbírja.



2017. márc. 15. 09:45
 1/5 Szirty ***** válasza:

Ha én tettem volna fel ezt a kérdést, akkor beleírtam volna a TV készülék fajtáját, pontos típusát és a natív felbontását (amennyiben nem CRT).

Továbbá leírtam volna a két készülék összekapcsolásának módját is (VGA, HDMI, analóg stb).

2017. márc. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Bocsi ez teljesen kiment a fejemből.

A TV az egy Samsung. (sajnos nincs rajta más leírás a hátulján sem.)

Amivel képet viszek át az pedig sima egyszerű vga kábel.

2017. márc. 15. 13:17
 3/5 A kérdező kommentje:
jaa és LCD tv
2017. márc. 15. 13:17
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha van egy monitor is kötve a gépedre és annak 1024x768-as felbontás van beállítva és a képernyőjét másolod (nem kiterjeszted!) a tévére, akkor ott is 1024x768 lesz a felbontás. Sőt, ha full hd (1920x1080) tévéről beszélünk, akkor lehet, hogy nem is teljes képernyőn fog megjelenni az 1024x768 és körülötte fekete lesz a kijelző.
2017. márc. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, végtérre sikerült megoldanom a problémát. A windows 7 nem kezelte jól a tv felbontását de a legújabb windows 10 az már igen és be engedi állítani :)
2017. márc. 21. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!