Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Intel i3-4160-at szeretnék...

Intel i3-4160-at szeretnék leváltani i5-4570-re. Lenne bármi akadálya? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Tudom így hülye kérdésnek hangzik de nem tudom, hogy lenne bármi akadálya? Itt arra gondolok, hogy többet is eszik gondolom ez a proci, illetve kell e majd bios update vagy bármi hasonló?

Msi h81m-p33 lapom van, corsair cx400 táppal, GTX 1050 Ti-al.

Gondolom a táp az elég kell legyen, az alaplap cpu support list-jén viszont szerepel ez a CPU, szóval nem lesz gond elvileg. Ezen kívül semmi másra nem kell figyelnem ugye?


Szerintetek használtan gari nélkül is szabad venni ilyen CPU-t? (30k)

Mivel azt hallottam, hogy processzorok nem nagyon mennek tönkre.



2017. márc. 15. 15:24
 1/4 anonim ***** válasza:

nincs akadálya, ha megfelelő bios van rajta. itt a támogatott proci lista:

[link]

az árat nem tudom h megéri-e de a proci tényleg nagyon hosszú élettartamú ha nem forralják fel vagy oczzák szét, nem lesz gond

2017. márc. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szerinted ha kérek az eladótól egy ilyen tesztet:

[link]

És minden "Pass", akkor nem lehet semmiféle baja? Vagy ez nem szűr ki olyanokat hogy szétforralták?

2017. márc. 15. 15:35
 3/4 anonim ***** válasza:
A procikat elég nehéz elrontani (ha nincs kalapácsod, vagy nem csap bele a villám). Ha látod működés közben akkor 99.9%, hogy nincs baja, Főleg ennél amit nem igen lehet OC-zni.
2017. márc. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)

Bottleneck-től nem kell tartanon 1050 Ti mellett? Lehet nem is nyújtana semmi extrát az i3-ról való váltástól?

2017. márc. 15. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!