Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megéri használtan eladni egy...

Megéri használtan eladni egy Xbox One 500GB konzolt 40 ezerért?

Figyelt kérdés
Mindene megvan , garancia lejárt, játék nincs mellé. Működésileg tökéletes.
2017. márc. 17. 21:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Újonnan már 65-ért is lehet kapni Xbox One-t.Aki jobban utána néz a dolgoknak az biztos inkább ráfizet +20-at mintsem hogy megvegye a tiédet 40-ért.Persze biztosan vannak olyan laikusok akik megvennék 40-ért a gépedet úgyhogy próbálkozni lehet ezzel az árral
2017. márc. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem simán el tudod adni ennyiért, ha mindenki azt a logikát követné - amit az első írt, hogy rádobok ennyit meg annyit és veszek egy újat akkor nem lenne használt piac.


Ha úgysem használnád másra akkor "megéri", nyilván minek porosodjon amíg teljesen elértéktelenedik. Ha játszanál még rajta valamikor akkor érheti meg megtartani.

2017. márc. 18. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ja és egyébként melyik az a bolt ahol kapsz 65ért gépet?


Ha valami neve-nincs webbolt akkor én onnan aggódnék jobban a vásárlással kapcsolatban 8)

2017. márc. 18. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Már megbocsáss de ki írta azt hogy nem tudja eladni ennyiért?Mint írtam biztosan vannak olyan laikusok akik megvennék ezt a gépet 40-ért is


Igen nem mindenki az én logikámat követi.Ezért is megy a rinya sokszor amikor megkapják a használt cuccot az emberek hogy ilyen meg olyan szar állapotban van,nem működik rendesen stb ahelyett hogy inkább utána néznének a dolgoknak.Én kapásból megnéztem mennyiért lehet kapni 500 GB-os Xbox One-t újonnan és mivel 65-ért már lehet kapni ezért a 40 az már nagyon is sok ahhoz képest hogy használt.De mint mondtam biztos lesznek olyanok akik megveszik mert nem értenek hozzá vagy sajnálják rá azt a kis plusz pénzt,pedig megérné már csak a garancia miatt is


Egyébként a mall.hu weboldalon lehet megrendelni


Különben is,annyira lement már az Xbox One ára hogy inkább érdemes újonnan venni belőle.Aki meg csóri az inkább élelmiszerre költse a pénzt,ne ilyen gépekre amiket előbb vagy utóbb a pénztelenség miatt ígyis-úgyis eladnának...Használt cuccot akkor érdemes venni ha újonnan drága.Az se árt ha az ember hosszútávon gondolkozik.Inkább gyűjtsön rá és vegyen egy normális gépet

2017. márc. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!