Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért lassabbak a játékok...

Raafika kérdése:

Miért lassabbak a játékok mint "régen"?

Figyelt kérdés
Sziasztok,az lenne a gondom,hogy lassabbak a játékok mint régen,vagyis mikor megvettem a gépet,inkább nem irom le a specifikációkat mert lényegtelen,az a lényeg hogy régen mikor megvettem,letöltöttem rá az AC:Brotherhoodot és akadásmentesen ment kb 40-60 fps-el,most megy 800x600-ba alig megy 20-al-.- Ez mitől van?

2017. márc. 18. 12:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

"inkább nem irom le a specifikációkat mert lényegtelen"


akkor nem válaszolunk mert teljes infó nélkül lényegtelen minden válasz

2017. márc. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Intel E2180 2 magos 2.00GHz

Nvidia geforce 8600 gt 512mb

4 GB Ram ddr2

Windows 7 64 bit

2017. márc. 18. 12:26
 3/10 anonim ***** válasza:
ugye ezt a kérdést te sem gondolod komolyan?
2017. márc. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Látom kicsit nehéz a felfogásod de elmagyarázom :)Régen ment 60 fps-el az AC most nem,ne blamáld a gépem mert nem mindenkinek van gazdag anyucija
2017. márc. 18. 15:33
 5/10 anonim ***** válasza:

Elképzelhető, hogy valamelyik hardver kezd elfáradni, vagy rég volt kitisztítva /pasztázva a gép, vagy rég volt telepítve az operációs rendszer, tele lett közben szemetelve a gép, és jót tenne neki egy friss telepítés.


Ezt már te tudod, hogy mikor volt kipucolva, telepítve a géped, de ha soha és régen, akkor lehet mind a kettőnek eljött az ideje. Ha a pucolás, telepítés ellenére még mindig lassú a játék, akkor valami hardveres dolog lesz.


Nem lennék meglepődve az utóbbin, mert a proci is meg a videokártya is 10 éves. Ennyi idő alatt azért el tud fáradni egy VGA. Nem zúg a gép játék közben mint az állat? Nézd meg azért, hogy hány fokos a gép játék közben.


[link]

[link]


Bármelyik jó hőmérséklet mérésre.

2017. márc. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszodat,nos hát kb 2 hete volt teljesen kipucolva a gép,és kb 1 hónapja lett rátéve egy Windows 7 64 bit,fogalmam nincs mi okozhatja,a vidikártya drivere is friss :(
2017. márc. 18. 16:02
 7/10 anonim ***** válasza:

És a 64 bites Windows 7 előtt mi volt fent? Ugyanez, vagy valami más? Mert lehet azt a valami mást kéne akkor visszatenni, a Windows 7 2009-es, a játék 2010-es, az alkatrészek meg 2007-esek. Lehet egy XP SP3 bőven elég lenne, vagy egy 32 bites Windows 7 Home Premium. Bőven elfut a játék Windows XP-n is.


Esetleg régebbi VGA driver is megpróbálhatsz feltenni. Letörölni a mostanit, és feltenni pl. ezt:

[link]


Ez a driver akkor jött ki, amikor a játék. De szét tudsz nézni hónap / évre lebontva.


[link]


Így tudod letörölni a mostani drivert:

[link]

2017. márc. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,hát mikor megvettem a gépet windows xp 32 bit sp 3 volt rajta és azon töltöttem le a gamet,szóval lehet hogy az a probléma,felrakok egy xp-t és megnézem,köszi még1x :D
2017. márc. 18. 17:17
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a Windows lesz akkor a hunyó, sok a gépednek a Windows 7 64 bit. Nincs mit, sok sikert! :)
2017. márc. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

nekem tiszta a felfogásom csak számomra egy ilyen kérdésre a válasz teljesen egyértelmű

nem szidtam és nem is akarom szidni a géped( nem vagyok az a típus)


a processzor 64bit-es szóval elméletben bírnia kéne a 64 bites op.-rendszert

én arra tippelek, hogy elöregedtek/elfáradtak

szerintem szerezz be egy jobb vidikarit és processzort (hardveraprón vannak olcsón)

procinak egy core 2 quad-ot (ha jól tudom az a legerősebb lga775-s proci)

2017. márc. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!