Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Genius vezeték nélküli egeret...

Genius vezeték nélküli egeret hogyan kell beüzemelni? Kaptam egyet ajándékba, de sajnos én nem értek hozzá.

Figyelt kérdés
2017. márc. 18. 14:37
 1/9 P.O.C. ***** válasza:
Úgy kell beüzemelni, mint a vezetékest. Csak nem az USB kábelt, hanem az USB vevő egységet dugod a gépbe. És természetesen elemekre is szükséged lesz az egérhez, ha esetleg nem mellékeltek hozzá.
2017. márc. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A sorrend a fontos:

-a szám.gép kikapcsolt állapotában bedugod valamelyik USB-aljzatba a vevő egységet, ezután eltávolítod a vezetékes egér zsinórját.

-vez. nélküli egérbe berakod az elemeket, bekapcsolod,

-bekapcsolod a szám.gépet,

-az op.rendszer indulásakor automatikusan észlelnie kell a hardwer-változást, automatikusan telepítenie kell az illesztőprogramot. Erről a képernyőn tájékoztat.

-A telepítés sikeres befejezése után az egér használható.

2017. márc. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Miután bedugtam az egér adóját,a gép jelezte,hogy telepítve van.Elem is van az egérbe(világít is)de a kurzor nem mozdúl.
2017. márc. 18. 16:32
 4/9 P.O.C. ***** válasza:
Ilyenkor jön az, hogy el kell olvasni a beüzemelési útmutatót. :)
2017. márc. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mint már mondtam,ajándékba kaptam,papírok nélkül.
2017. márc. 18. 17:24
 6/9 P.O.C. ***** válasza:
Pontos típust tudsz mondani, azon kívül, hogy Genius?
2017. márc. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

A talpára ez van írva MN:GM-04010A/T

Wireless traveler SE2

S/N:130124900210

Kiírja,hogy telepítve,de nem ismeri fel.Ha esetleg rossz,akkor javítható az egér?

2017. márc. 19. 07:06
 8/9 P.O.C. ***** válasza:

Minden javítható, kérdés, hogy megéri-e érte pénzt adni. Ilyenekért általában nem.

Ehhez a típushoz nem látok drivert a Genius honlapján. Szóval így működnie kéne ahogy leírtuk magától. Szerintem selejt.

2017. márc. 19. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hozzászólásokat,valószínű kuka.
2017. márc. 19. 08:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!