Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan tudnám túlhiűutni ezt...

Hogyan tudnám túlhiűutni ezt a procit intelcore 2 duo 7500E legalább 3,5 ghz-re?

Figyelt kérdés
Aki tud progit az tudna küldeni linked mert a biosban nem lehet semmitsem köszike

2017. márc. 18. 20:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Talán: intel extreme tuning utility

De ezt biosban kellene!

Ha a biosban nincs lehetőség, akkor valszeg vmi fapados lap, amin nem érdemes erőltetni!

2017. márc. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát mnár próbáltam az intel extreme cuccost de valami hiba üzenetet ir ki am a számgép hp copaq elite 8000 lenne
2017. márc. 19. 12:32
 3/6 anonim ***** válasza:
Abban sajnos nem lehet tuningolni!
2017. márc. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akk köszönöm a válaszát :) . am laptopot lehet tuningolni de szerintem ezt a laptopot föleg nem lehet acer aspire 3100 és vettem bele egyíy 2,2 ghz cput és azt szeretném tuningolni de szerintem nem lehet meg azt hogy a a hütöt rmp-t gyorsítani mert állandóan ahogy netezek 60 c körül van ami meg elözöleg benne volt az meg max 50 c volt meg ujra is pasztáztam meg stb... ha tud valami fan controllert akk tudna nekem küldeni leirást a speed fan nem ismeri fel meg nm lehet semmitse csinálni
2017. márc. 20. 13:25
 5/6 anonim ***** válasza:

Csak a csúcskategóriás laptopokat lehet általában tuningolni, én is próbáltam már egypár lapost kicsit megrángatni a cpu-ját, de sajna nekem sem sikerült!

Ezt a típust biztosan nem fogod tudni!


Speedfan-ban lehet szabályozni a ventit, ha az alkalmas arra! Ezt úgy lehet legkönnyebben kideríteni, hogy hány szálas a ventije! 2 szálas ált. piros+fekete, akkor nem is írja egy program sem a fordulatát sem(csak magától melegedéstől függően), és szabályozni sem lehet! Ha 3 szálas piros+fekete+(általában) sárga, akkor a program látja a ventit, de állítani nem fogod tudni! Ha 4 eres akkor már állításra is lehetőséged van! De ez is csak komolyabb laptopokban lehetséges! 60c fok miatt nem kell aggódni egyáltalán! Ha intel, akkor gyári adat szerint 105c fokon sem fog meghalni! Nálam első generációs i5 480m-es cpu felment 100-103c-ra cpu intenzív játékban! Simán túlélte!


Ha valamilyen amd akár sempron procis, akkor 95c-fok a max, gyári adatok szerint!

2017. márc. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ am csak attol félek hogy a vidikártyám meghal mert alig van egymástol 1 cm re
2017. márc. 23. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!