Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » ESport játékokra gondolok itt...

ESport játékokra gondolok itt (CS:GO, LOL, SMITE) -ra elég egy GTX 650-es videókártya?

Figyelt kérdés

FX 4100

8GB Ram

És már csak a videókártya kellene


2017. márc. 19. 18:40
 1/2 anonim válasza:
simán. nekem egy radeon r7 250-em van, (1gb) azon fut minden. gtx 650 még jobb is, szóval *szerintem* vedd meg :D
2017. márc. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Attól függ neked mik az igényeid.

Profibb szinten szerintem kevés lenne, főleg, hogy ha jobb féle monitorod van (144Hz), ahhoz kéne egy jobb CPU is, gondolok itt az Intelre, mert az ilyen eSport játék szinten többet nyújt.

Az eSport játékok többnyire CPU igényesek, közöttük a LoL és a CS:GO is ilyen.

Az Intel processzorok 1 szálon sokkal erősebbek mint az AMD-k, ezáltal a CPU igényes játékokban az Intel több FPS-t nyújt az AMD-nél.

Tapasztalatból beszélek, ismerősömnek régi Athlon II X2 250/GTX 650 kombóval CS:GO-ban alig produkált az Athlon 60fps-t. Később váltott i5-4460-ra azóta 200 alá nem is nagyon megy az fps-e, persze full lowon a grafikai beállítás (az előtt is így játszott).

De gondolom már a processzorod meg van, de egy 2 magos Pentiummal több fps-hez jutnál hozzá, mint a mostani AMD-ddel.

PERSZE! az FX-4100 többre képes, mint a régi Athlon X2, de ha megelégszel ezzel a setupal, kb. átlag 80-90 fps-el eSport játékokban akkor oké... Egyébként GTX 650-et sok helyen elég drágán vesztegetik, annak árán már valahol HD 7790-et, R7 260-at, HD 7850-et kapsz. Mennyiért vennéd?

2017. márc. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!