Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Beleférne ez procihűtő a...

Beleférne ez procihűtő a gépházba?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy új proci hűtőt és mellé egy gépházat csak az a gond hogy max ami befér a házba az 161 mm és a hűtő is pont 161 mm.

Ház: NZXT Source 340

Hűtő: Be quiet! Shadow Rock Slim BK010



2017. márc. 20. 17:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Számold rá még azt is hogy az alaplap kb. 1 cm-el a ház oldalától beljebb van, valamint a processzor foglalat is pár mm-re "kitüremkedik", viszont a ház amit mondasz 203mm nem 161... nem tudom honnan vetted hogy 161mm.
2017. márc. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

#1

Felteszem a gyártó oldaláról szedte, a ház mérete a kutyát sem érdekli, konkrétan írják hogy 161mm a hűtő ami a házba befér. Ugye ha végigolvastad volna a specifikációt..


Ha 161mm még befér(és ezt írják), akkor a 161mm befér, nincs ezen mit magyarázni.

2017. márc. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Érdekes, én is a gyártó oldaláról "szedtem". Ott bizony annyi mm.
2017. márc. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Innen néztem a házat: [link]


"Beépíthető processzor hűtő magasság (mm): 161"

Egyébként volt egy enyhe sejtésem hogy befér, de vajon mennyire fér be? Mármint a ház oldalához hozzá fog érni vagy lesz 1-2cm az oldallap és a hűtő között?

2017. márc. 20. 19:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Létezik elállási jog is. Nem épp korrekt de megveszed és ha nem jó hozzá akkor amelyik nem kell visszaküldöd, eredeti csomagolásban, lehetőleg azért karcmentesen.
2017. márc. 21. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!