Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik érné meg? (PC vagy Konzol)

Melyik érné meg? (PC vagy Konzol)

Figyelt kérdés

PC:I5 7400 + 8GB DDR4 2133MHZ + MSI GeForce GTX 1050 Ti 4GB GDDR5 128bit


Konzol:PS4 vagy Xbox One(mondjuk én inkább konzol terén ps4 felé hajlok)



2017. márc. 21. 22:58
 1/4 anonim ***** válasza:
A leírt PC gyorsabb, mint bármelyik másik konzol és még bővíthető is lesz a későbbiekben. De ez nem azt jelenti, hogy esetleg egy konzol nem lenne jó vásár...
2017. márc. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nehéz döntés.... ez a baj :/ Viszont én viszonylag pár játéknál felépítettem valamit és hozzá szoktam az egér+bill kombohoz
2017. márc. 21. 23:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor egyértelműen a PC ( ez az összeállítás is bőven elegendő FullHD játékhoz, konzol feletti grafikával ). Viszont, ha egy 10-est rádobsz a videókártyára, akkor egy rx 470 4GB-ot is ki tudsz hozni, ami még sokkal gyorsabb. [link]
2017. márc. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
17%

nem kell 10est dobni sehova, G4560at veszel i5 7400 helyett, azt későbbiekben tudod fejleszteni és rx480at 1050 helyett.


Feltéve ha pct akarsz.


Új ps4 viszi 4k-ban játékokat, ez nem fogja, de az is igaz, hogy oda meg kell venned őket, pcre van tört.


Én örök PC párti vagyok de ha párommal játszok csakis PS

2017. márc. 22. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!