Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez a CPU limittől van?

Ez a CPU limittől van?

Figyelt kérdés

Új gépet veszek és először vettem meg a videókártyát (RX460).A videókártyán kívűl minden szar a gépben (mármint gyenge).Egy AMD Athlon II X2 240 2.8GHz processzor van benne és 4x1 gb ram.


Kiváncsiságból elindítottam a GTA 5öt ,hogy hogyan teljesít,és azt vettem észre ,hogy akármilyen felbontásra rakom ugyanolyan ronda marad a grafika,élsimítás és árnyékok sincsenek ha van árnyék akkor az meg buggos.Pedig msat meg fxaa-t felvettem maxra.Ez a cpu limittől lenne?


Egyébként több játékot is próbáltam vele,warframe WOT(!) és ezeket is pixeles,homályos,elmosódott.


Vagy rossz lenne a videókártya?



2017. márc. 22. 16:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Se a CPU limit, se a kártya. A játék hülyebiztosra van programozva. Ha gyenge komponenst talál, akkor automatikusan letilt extra funkciókat, hogy még véletlenül se lehessen őket bekapcsolni. Ha ultrára veszed a grafikát, akkor se azon fog futni.


Itt egyébként a 4 giga memória lesz a ludas, nagyon kevés a játéknak, ezért a memóriaigényes dolgokat letiltja, amennyire lehet, és grafikus beállításoktól függetlenül.

2017. márc. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ,ment a zöld kéz.Nem baj 1 hét és veszem a többi cuccot :D
2017. márc. 22. 16:34
 3/4 anonim ***** válasza:

#1

A 4gb memória nagyon kevés, pláne gta5 nek, ebben teljese igazad van, de minden más hatalmas baromság.


Korábban milyen kártya volt a gépben? Az előző drivert letörölted?

2017. márc. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ati 3800hd őslény,nem töröltem le mert bevalollom, nem találtam.
2017. márc. 23. 10:20

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!