Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » G4560 mellé jó választás ez...

G4560 mellé jó választás ez az alaplap MSI B250M MORTAR?

Figyelt kérdés
2017. márc. 22. 18:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Az összes b250 jó hozzá... Válaszd, amelyik tetszik.
2017. márc. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Trevor. ***** válasza:
Igen.
2017. márc. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%
Olcsóbb B250 is elég hozzá én egy Gigabyte B250M D2V vel használom 20.000 Ft tökéletes ugyanezeket tudja ugyan ennyi garival csak spórolsz, az ilyen mortal, granade, gaming, elf stb stb. szavakat mögé teszik a csengés miatt fizetsz kb + 8-9 ezer forintot is de semmivel nem jobb mint egy norm b250, ha pénz nem számít akkor viszont tökéletes.
2017. márc. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Teljesen jó.
2017. márc. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

azért egy msi mortar anyagminőségben jobb ahhoz a giga laphoz képest, jobb az alaplapi hangkártyája, van rajta m.2 sata foglalat, több ramot képes kezelni a több slot miatt (64gb max a giga 32 gb-jához képest), nem teljesen a semmire fizetsz többet, az más kérdés hogy sokan nem használják ki ezeket, így igen egy olcsóbb B250-es lap is megteszi.


Ha lehúzást akarsz szemléltetni, akkor legalább az msi gaming m3/m5/m7 szériát kellett volna mondani, ahol 1 + pci-e slotért meg 2-3+ hátsó USB portért elkérnek +20 ezret, na látod az már rablás.

2017. márc. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Persze 64 de igazából mind tudjuk felesleges a 32 gb is. Na akinek nem mert olyan programokkal akar dolgozni ugye nem pentiumal veszi így vettem a bátorságot gondolni, hogy teljsen megfelel egy 20. ezres lap is anyagminőség igazából azt sem mondanám nem nagyon fog egy alaplap elromlani, sokkal nagyobb esély van rá ,hogy új lap gyári hibás ha megy nagyon nagy % ban hosszú évekig fog menni garancia időn is túl. És 8.000 FT ot másra is lehet fordítani a gépen belül is és kivül is van akinek 8-10 ezer ft számít és van akinek nem, ezt döntse el maga én csak ajánlottam egy alternatívát.
2017. márc. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!