Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik a legolcsóbb megoldás?

Melyik a legolcsóbb megoldás?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy kisméretű, de min 2-4gb ssd sebességű eszközt a gépbe. Nem akarok tízezreket költeni, max. egy nagyobb pendrive árát.

Vannak ilyen-olyan átalakítók, pl. pci usb3.0 átalakító létezik-e vagy valami, ami még gyorsabb az usb-től?

micro sd, cf átalakító nem játszik mert lassúak, ezért gondoltam ssd-re, de ami viszonylag olcsó az az mSata, de ahhoz kell még átalakító, és nem tudom pontosan milyen kell. Legjobb valami msata->pci megoldás lenne.



2017. márc. 22. 19:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Vannak 32 gigás SSD-k már 8-10e Ft-ért is. Az alatt legfeljebb USB3 pendrive van, ami gyors. Mire kell egyáltalán?
2017. márc. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Cache-re programmal, vagy readyboost technológiával.

Mivel nem annyira "értelmes" megoldás, tudom, ezért nem akarok sokat költeni rá, de kéne a sebesség mert az usb 2.0 lassú ehhez, lehetne gyorsabb is akár. Szóval a 10 ezer felejtős részemről, nagyon max. a fele.

2017. márc. 22. 19:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Readyboost szart sem ér.
2017. márc. 23. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Gyenge pendrive-al nem is. De crystal disk mark-al nézve dobott a lemez írási-olvasási teljesítményén, bár nem észvesztően sokat, de amúgysem egy gyors pendrive.

Pl. eddig a 4k read-write 0.7mb/s körül volt, most felment a duplájára (1.5-1.7mb/s, tehát ebben az esetben jól jön a readyboost. Ezen egy kisméretű ssd mint readyboost eszköz sokat dobna. Ezért érdekelne valami viszonylag olcsó megoldás.

Ramdisk-el nem szórakozok, mert eleve csak fizetős programok vannak hozzá, meg ha épp gondol egyet, elmegy az áram akkor sérülhet a fájlrendszer a félbehagyott művelet miatt.

2017. márc. 23. 08:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!