Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a külömbség az XBOX ONE S...

Crazy-Blood-9 kérdése:

Mi a külömbség az XBOX ONE S és az XBOX ONE S SLIM között?

Figyelt kérdés

Tervezem hogy veszek egy Új generációs Konzolt, és azt is hogy XBOX ot szeretnék nem PS t. Csak azért szeretnék XBOX ot mert a kontrollerje sokkal kényelmesebb számomra, és azt hallottam hogy a két konzolnak a gépe közt nincs sok külömbség. Általában nem nagyon szoktam játszani de amikor át hívok egy két havert akkor szeretnék egy jót játszani, többnyire csak FIFA meg NHL játékokkal szoktunk játszani.

Most XBOX 360 am van és már eléggé lassú mikor pl. FIFA 17 el játszunk. Válaszokat előre is köszönöm. :)



#XBOXONES XBOXONESSLIM #FIFA NHL
2017. márc. 24. 22:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Nincs különbség, azért mert olyan gép nem létezik, hogy One S Slim. Azért, mert a One S az már maga a Slim gép. :)


Zárójelbe szokták tenni a boltok, a Slim szót a megkülönböztetés vagy a konkrétabb infó miatt. Mert van az alapgép, ami nem Slim, és van a ráncfelvarrott kiadás, ami meg már Slim. Különbség itt a második kommentben:

https://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__szorak..

2017. márc. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Szerintem pontosan ugyan az a kettő. Az S a slim (vékony) rövidítése.
2017. márc. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Egyébként igaz a hír, hogy az Xbox One Slim-ben kicsivel erősebbb hardverek vannak mint az alap One-ban?
2017. márc. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 BM-Striker ***** válasza:
Nem.
2017. márc. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Elvben ez a különbség a két gép között:

[link]


Alapvetően nem sok, de mégis többen számolnak be érezhető különbségről játékok terén, de nem minden játéknál.


Amúgy aki nem vett még Xbox-ot, annak a helyében én lehet megvárnám a Project Scorpiot, 2017 végére van ígérve.

2017. márc. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Azt írják hogy a hardver ugyanaz, csak kicsit húztak a gpu órajelén, de a tesztek szerint a legtöbb játék nem tud mit kezdeni vele, a proci tűnik a szűk keresztmetszetnek. Ahol nem kell a procira várni ott 1-8 százalék plusz teljesítményt hoz, ami azért nem rossz egy egyszerű órajelemeléstől.
2017. márc. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

"Amúgy aki nem vett még Xbox-ot, annak a helyében én lehet megvárnám a Project Scorpiot, 2017 végére van ígérve."


2017 vége nagyon sokára lesz, plusz ahogy szokott, gondolom csúszik is jelentősen. rRáadásul "prémium" konzolnak hirdetik, ráadásul amit eddig mondtak róla teljesítmény ügyileg, valószínűleg egy nagyon drága eszköz lesz, egy gamer pc olcsóbb lesz nála, ami enyhén szólva röhejes. Ha VR és 4k kell, akkor PS4 Pro, ha nem (egyébként szerintem elég kevés embernek van 4K tv-je meg VR eszköze), akkor teljesen jó lesz az XBOX ONE.


Bővebben ha érdekel (időzítettem):

https://www.youtube.com/watch?v=P4SW8DSmkoU&t=18m31s

2017. márc. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Otherworld-ék olyan 300 ezerre tippelik az árát. Kíváncsi leszek mennyivel jön ki végül.
2017. márc. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva mivel semmi konkrétum nem volt még, szerintem kizárt dolog hogy bejátszanák a 300 ezret, az túl drága. Inkább lejjebb adnak az igényekből, kijön egy PS4 Pro-nál valamivel erősebb gép, aztán ennyi.
2017. márc. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Na szóval, tehát 300 ezerből az ember már inkább összerakna egy patent gamer pc-t. A konzol lényege az, hogy olcsóbb mint egy jó pc. Ha már drágább mint a pc, akkor a legfőbb előnye veszik el.
2017. márc. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!