Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen laptopot vegyek? 15L

Milyen laptopot vegyek? 15L

Figyelt kérdés

Sziasztok:D Szeretnék már végre venni egy saját laptopot, de sajnos egyáltalán nem értek a témához. >< Szóóval, igazából komoly kikötéseim sincsenek, csak annyi, hogy kényelmes legyen a használata, ne legyen túl drága, és fusson rajta a Lol^^

De ha gondoljátok, segíthettek abban is, hogy milyen szempontok alapján válasszak, meg esetleg ajánlhattok márkákat, mert teljesen hülye vagyok ebben a témában ><



2017. márc. 26. 16:51
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha te gyűjtötted össze rá a pénzt, akkor respect..15évesen.

Ha pedig a szülők vennék, akkor fogalmazd már át a kérdést, hogy "milyen laptopot vegyenek nekem"

Azzal sem lenne amúgy bajom, mert sajnálni nem sajnálom, ha megtehetik, miért ne.

2017. márc. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Még nem gyűjtöttem rá pénzt:D Vagyis.. csak egy keveset, de igen, én fogom fizetni valahogy, valamiből.. Nyáron majd dolgozok, vagy ilyesmi ._. Anyáék nem vennének nekem:D
2017. márc. 26. 17:05
 3/8 fersk ***** válasza:

"kényelmes legyen a használata"

Ezt hogy érted? Mindegyiket egyformán kell...

"ne legyen túl drága"

Ha már van egy összeg, könnyebb válaszolni.

"majd dolgozok, vagy ilyesmi"

Mi az az 'ilyesmi'? :DD

2017. márc. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Van egy-két ötletem az ilyesmi-re :D
2017. márc. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom, reflexből írtam oda, hogy ilyesmi:DD Gondolom eladok pár cuccot, vagy ilyesmi...:D
2017. márc. 26. 17:36
 6/8 A kérdező kommentje:
Amúgy árban egy kicsit pontosítok: 200 000 Ft a fölé nem szeretnék menni:D
2017. márc. 26. 17:37
 7/8 Trevor. ***** válasza:
Mindenképpen laptop kell? Csak mert egy asztali gép olcsóbb.
2017. márc. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Legelőször szerintem azt kellene eldöntened, hogy mennyit szeretnéd majd a jövőben hordozni. Ha keveset, akkor 15.6 col-os géppel járnál jól, esetleg 17.3-assal (bár azok drágábbak), ha pedig sokat hordoznád, akkor kisebb, mondjuk 14 col-os, de inkább 13.3-as.

Plusz, legyen-e Windows rajta, vagy tudsz rá tenni, bár ha nem értesz a témához, akkor szerintem csak tetetni fogsz rá valakivel?


Nagyobb méretben ezek lehetnek jó vételek (szerintem):

[link]

[link]


Kissebben ezek:

[link]

[link]


Bár ha nyáron akarsz venni gépet, addig még úgyis változni fognak az árak.

2017. márc. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!