Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen számítógépet vásároljak?

Milyen számítógépet vásároljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Jó reggelt kívánok mindenkinek! :D


Mivel a Számítógépem nem éppen mai gép elgondolkoztam azon hogy lehet hogy kéne vásárolni egy újat!

Nem egy nagyon erős Gamer Pc-t szeretnék vásárolni hanem egy olyat ami vinné a Leauge of Legends-et, a CS:GO és hozzájuk hasonló játékokat! Emelet majd későbbiekben fejleszteni is szeretném.

Nézegetem Imperium-on és találtam is egyet ami szerintem

megfelelő lenne számomra! :)

Az egyik:

Processzor: Intel Pentium G4400 3.3 GHz

Alaplap: Asus H11M-A M.2

Memória: 8GB DDR4 2133 MHz

Videokártya: nVidia GeForce GT 730 2GB DDR5

Merevlemez: 1TB 7200rpm

Tápegység: DeepCool tápegység


Ez a gép: 110.000 Ft


Szóval szerintetek megéri ez a gép számomra?

A válaszaitokat előre köszönöm! :)



2017. márc. 27. 08:17
1 2
 11/16 szántóvető ***** válasza:
akkor se vedd meg amit kinéztél,inkább várj néhány hónapot és spórolj.
2017. márc. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

# 9/12

az jó gép ! az fps 300w táp ne tévesszen meg egy kínai 550w táp nem tud ekkora teljesítményt le adni !

és fejleszthető lesz a későbbiekben is.


Amit te néztél gépet kérdező az nem hogy egy rakás sz.r de akkora pénz kidobás hogy az hihetetlen kb ha 50-60 ezret megérné az az a felét annak amennyiért megvennéd. Ne legyél ennyire buta!!

Jah az imerpuommal már sokan megszívták mert gagyit adnak el de ha tönkre megy garanciáztatni sem szeretik a dolgaikat így ne erőltesd ha jót akarsz magadnak .

2017. márc. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Rendben! köszönöm a válaszokat! :)
2017. márc. 28. 21:06
 14/16 A kérdező kommentje:
És esetleg mennyi pénzből vásárolhatok olyan gépet ami viszi ezeket a játékokat?
2017. márc. 29. 18:04
 15/16 anonim ***** válasza:
G4560 + RX460 kombót már 120 ezerből ki lehet hozni. Ha kicentized, belefér 110-be is. Ez meg minden mai játékot tud futtatni, teljesen jó grafikai beállításokkal.
2017. márc. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Pont nem régibben nézztem a G4560-at és egyből rájöttem ez kell nekem! Már csak a videókártyán kell gondolkodnom :)
2017. ápr. 4. 13:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!