Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lenne értelme FX8350-ről egy...

Lenne értelme FX8350-ről egy Intel G4560-re váltanom?

Figyelt kérdés
Visszalépés lenne számomra teljesítmény szempontjából ha G4560-ra építenék gépet szűk keret végett ? vagy nem lenne sokkal nagyobb változás az FX-hez képest ?
2017. márc. 28. 19:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Magjai erősebbek 25-30%-al tehát olyan játékkal ( játékok 99% ahol nincs szükség 8 magra jobb fps-t produkálna és nyilván fejleszthetőbb is lenne a géped.
2017. márc. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
22%

Egy 4. genes i5 szintjét tudja hozni ez az FX...

Azért na...

2017. márc. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mindenképp megéri mivel fejleszthetőbb platform és nagyobb lenne a min fps.


Utolsó válaszolónak pedig: Az FX-ek a 2. generációs Core i procik ellenfelei, egy 4. genes körberöhögi az Fx-et játékban....

2017. márc. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Utolso látom benyelted ám rendesen a intelcumit 8300 bármikor körbe pofozi megrángatva még az i7 4gen.is nem hogy egy I3 2gen. :D !Nemegy profi tesztet csináltam hogy meglásam ténleg olyan jo e az intel mind amenyire istenitik és bekel valjam csalodtam tejesitmény ár arányba ugyanis gépek öszerakásával foglalkozom.Bevalom én is intel párti vagyok de nem hülye.Hogy a youtubon öszevágot videoknak higyek hanem a saját szememnek!
2017. márc. 29. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igazából csak annyiból érné meg, mert az FX-et meg a lapját az idő múlásával egyre nyomottabb áron tudnád eladni, főleg, mivel lassan itt vannak a kisebb Ryzenek. De ha ez nem szempont, akkor én még nem váltanék.
2017. márc. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Visszalépés nem lenne, de előre sem. Ha megvan az fx akkor én nem váltanék. Inkább gyűjts még hozzá, vagy várj 1-2 évet hogy legyen érdemi előrelépés. Hacsak nem kellenek a modern alaplapok funkciói.
2017. márc. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!