Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptop ebay akku utáni hiberná...

Kolyra kérdése:

Laptop ebay akku utáni hibernálás ébresztési problémák?

Figyelt kérdés

2 éves gépemhez nemrégiben ebay-ről rendelt akkura cseréltem a gépem akksiját amit majdnem 4x olcsóbban meg tudtam venni.

kicseréltem, jól is működik mint akksi, viszont alvó módból vagy hibernálásból nem mindig képes felkelni.

hibernálásból való ébresztésnél azt a hibaüzenetet kapom hogy a hibernálás óta a memóriakonfiguráció megváltozott, és teljesen újra kell indítani a rendszert.

windows 7 64bit, hp 250 g2.



2017. márc. 28. 21:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy a akku lenne ezért a felelős.

A hibernálás során a memória tartalmát kiírja a gép a merevlemezre, majd indításkor visszatölti. Valami nem működik megfelelően, ennek kéne utánanézni.

A helyedben kipróbálnám akku üzemmódról, hogy ott is ezt a hibaüzenetet kapod?

2017. márc. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
lehet nincs összefüggésben, sőt.. lehet hogy memória gond, viszont az akksi cseréje előtt hibátlanul működött
2017. márc. 29. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!