Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Dell, Hp, Lenovo, Asus,...

Dell, Hp, Lenovo, Asus, Toshiba, Acer, Samsung melyik a legjobb laptop marká? Minőség, ár érték, teljesítmény.

Figyelt kérdés
2017. márc. 30. 00:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Árkategória függő. Fujitsu-t nem írtál, én most azt vennék.
2017. márc. 30. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
100 150ig!
2017. márc. 30. 00:43
 3/11 anonim ***** válasza:

Nincsen olyan, hogy "legjobb", csak bizonyos árkategórián belül lehet mondani!

Talán a Dell-re mint laptop hallottam a legkevesebb panaszt! Egy adott feladatra kellett nekem noti, de mint csóri ember, nekem az acer olcsóbb=gagyibb anyaghasználat, vacakabb kijelző=olcsóbb noti páros jutott, tehát nekem ez volt a "legjobb"!

2017. márc. 30. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hp is jó?
2017. márc. 30. 00:47
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekem jóó... De nem csak a márka számít ám, igazából mindnek vannak elcseszett gagyi fos szériái, vagy több hibás darab, akik pl azért szidják az egész márkát, pl. pityunak szarrá ment a lenovo, azért Pityu a lenovot szidja mint a bokrot, Dezső pedig az pl. Acerral járt így... stb.... Érted?


Mire kellene? Utána lehet totózni :)

2017. márc. 30. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A fent említett cégek közül mindegyik versenyképes. Célszerű lenne felsorolni az igényeket és akkor letudnánk szűkíteni konkrét modellekre a halmazt.
2017. márc. 30. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ebbe az árkategóriább szinte egyforma minőség, és hardvert kapsz.

Apró eltérések vannak, pl egyikben több ram másikban picivel erősebb cpu, harmadiknál több perifériát tudsz rákapcsolni, vagy b/g/n -es wifi helyett ac -s van...

2017. márc. 30. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Igazából nem márka hanem gép függő.

Vannak jobban sikerült szériák és vannak kevésbé jól sikerültek. Amit mindig szem előtt kell tartani, hogy mire akarod használni, mert ha napi használatban és hurcolod, akkor ne a legolcsóbbak közül válogass.

Én Dell gépekkel dolgozom, 3 év garancia, a szervízben bármit el lehet intézni, de a cégnél vannak Hp probook gépek is, az is 3év garral megy.

2017. márc. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hp 250 G5
2017. márc. 30. 13:02
 10/11 anonim ***** válasza:
HP 250 G5, Dell Vostro - ez a kettő, ami értelmes gép a 100-150 kategóriában.
2017. márc. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!