Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Véleményt kérnék erröl a...

Véleményt kérnék erröl a konfigrol?

Figyelt kérdés

ASROCK H170M Pro4

COOLERMASTER Elite Knight 350

COOLERMASTER Elite Power 600W RS600-ACAB-M4

GIGABYTE GV-N1060WF2OC-6GD GeForce GTX 1060 6GB GDDR5 OC PCIE

HAMA uRage 3in1

HyperX 120GB FURY SATA3 2,5" SHFS37A/120G

HyperX 8GB Fury DDR4 2666MHz CL15 HX426C15FB/8

INTEL Core i5-6500 3.20GHz 1151 BOX

LG 24MP58VQ-P

LOGILINK HDMI Összekötő Fekete 1.5m CH0036

N-BASE 230V-os IEC Tápkábel Fekete 1.8m 1592

WD Blue 1TB 7200rpm 64MB SATA3 WD10EZEX



2017. márc. 31. 15:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Elite power = shit szóval kukázd ki de gyorsan és értelmes tápot tegyünk bele.


Háznak inkább:

Deepcool Tesseract BF vagy SW sorozat

Raijintek Arcadia


Előre szólok hogy a HAMA egér egy hulladék főleg szenzor szinten, meg fogsz tőle őrülni mint egy korábbi (kb 1 hónappal ezelőtti) kérdező.


Tápkábelt minek akarsz venni?

Az minden táphoz jár.


Monitorba meg majd valaki segít mert azt én már nagyon rég nem követem, hogy melyik a jó meg melyik nem.

2017. márc. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
A táp kuka.
2017. márc. 31. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ház elég gyengén szellőzik, valami komolyabbat nézzél.


tápkábel OEM tápokhoz nem jár, sima boxosnál van, szóval az nem kell.


Tápnak Corsair CX450M, Be quiet pure power 400-500w közt (de az L10-eset vedd, annak jó a belseje, az L9 vagy simán 9 nem olyan minőségi belül), enermax triathlor, valamivel drágábban super flower golden green.


Hama urage-k általános életideje 6-8 hónap, tapasztalat, mert kb annyi időnként cserélgettem én is őket. Egyszer vettem egy drágább fejest, egeret stb, érdekes módon ezek már lassan 2. éve húzzák gond nélkül. Minőség az olcsóság felett, mert hosszú távon csak szívni fogsz.


SSD-nél kérdés melyiket fogod ki, ugyanis ilyen jelöléssel jött ki az első meg a javított széria is. Az elsőnél csapnivaló az írási sebesség (140mb körül), a javított, friss verziónál már 500-500 mb az olvasás-írás, ami jó. Ha ott porosodott raktáron és olyat kapsz, akkor megszívod.


2666MHz-es ram felesleges, mivel az alaplap nem támogat ram OC-t, le fogja nyomni a frekvenciát 2133-ra, vehetsz te 6000 MHz-eset is. Játéknál nincs előnye a gyorsabb ramnak, de még komoly programoknál se érezhető, egyedül a pontmérős furmark, 3dmark stb teszt programoknál kapsz pár ponttal többet vele, ami dísznek jó, de a használatot nem befolyásolja.

CSAK akkor vedd ezt, ha olcsóbb mint a 2133 vagy 2400 mhz-es társai.


LG monitorhoz jár kábel, persze vehetsz de felesleges.

[link]

Tartozékok fül.

d-sub, hdmi vagy dvi-dt adnak mellé, manapság dvi-dt és hdmi-t raknak a csomagba.


Amennyiben tudsz még hozzárakni, +20e-ért itt egy 3 év garis gtx 1070:

[link]

Ezzel fullHD-n pár év múlva is minden maxon fut. (Lehetséges opció, nem ezt kell venni, mert fajta, jó a gtx 1060 is)

2017. márc. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ház gyengén szellőzik?? Alapkiépítésben lehet, de ebben is van a táp elött egy 12cm hely, ami alulról ellátja friss levegővel a házat, szóval +1db 12cm venti és jól szellőzik, másik házakba se nagyon adnak egynél több ventit, ami hátul van.


A ram sebessége pedig befolyásolja nagyon is a játékot, proci limitnél. De oda Z-s lap kell.


https://www.youtube.com/watch?v=RZS2XHcQdqA&t

2017. márc. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

mivel a lap nem támogatja az OC-t így akkor is felesleges, a másik, ott a monitor, fullHD-t tud. Max Ashes of Singularity ahol megizzad valamennyire az az i5 proci, de előbb fogy ki az erőből a videokártya. 4K-nál más a helyzet.


A videóban amit küldtél a 2666 meg a 2133 közt van 2fps különbség, ez nem ér +5 ezret, legalább is szerintem nem.

2017. ápr. 1. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!