Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Fel mérnétek a gépem milyen...

Reaper777 kérdése:

Fel mérnétek a gépem milyen erős lehet? Amatőr vagyok nem értek hozzá. És tudnátok segíteni mit kell lecserélnem benne hogy elinduljon a GTA 5, Mert félek hogy a szervízekben lehúznának.

Figyelt kérdés
(AMD Radeon R7 200 Series ,) (AMD Athlon(tm) II X4 638 Quad-Core Processor,) ( CPU SPEED 2.7 GHz) (RAM: 4.0 GB) (Szabad méret 465 Gb)

2017. ápr. 4. 15:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezek már most el kell indulnia, csak nem feltétlenül élvezhető sebességgel fog futni.


Csereberében akkor tudunk ajánlani valamit, ha azt is leírod, mennyit tudsz költeni rá.


Ezen felül a videokártya pontos típusát kellene tudnunk. Amit írtál, egy teljes szériára vonatkozó, általános megnevezés.

2017. ápr. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

a GTA 5-nek már most el kellene indulnia, legfeljebb nem lesz szép. Célszerű a szervízben a RAMOT a mostani 4-ről megnövelni legalább 8-ra.

Meg kéne tudnod, mekkora a Radeon videokártyád VRAM-ja. 1 GB-al alacsony, 2-vel medium, 4 GB fölött pedig magas minőségben tudod futtatni, de szerintem a felbontás sokkal fontosabb ezeknél. Az pedig monitor vagy tv kérdése.

2017. ápr. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=M4urCuG0mgU

ezen a videón láthatod, hogy még jóval gyengébb gépeken is lehet ügyeskedni, hogy elfusson a GTA5.

A rendes "Low" beállítás ehhez képest már sokkal szebb, és már bőven játszható szerintem.

2017. ápr. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!